Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti féltékenyek lennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti féltékenyek lennétek?

Figyelt kérdés
Ti féltékenyek lennétek a barátnőtök exére? Két éve jártam egy sráccal, de jóba maradtunk, mondhatni közeli barátok. Most van egy másik srác akivel együtt vagyok, nem titkolózom előtte, de félek, hogy féltékeny lenne a srácra.
2014. júl. 24. 23:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a lány.

Az én párom féltékeny volt rá igen.

Erre való tekintettel befejeztem az exemmel való beszélgetést.

Igazán szeretem és nem akarom elveszíteni. Azt hiszem forditott esetben nekem se esne jól.

2014. júl. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Biztos nem engednėm ėn sem!
2014. júl. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ameddig nincs rá ok addig nem.
2014. júl. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

első kettő, de mitől félnétek?

#3 én is így gondolom. Attól, mert még beszélgetünk nem csalom meg. Ha jóba lenne az exével, én sem tiltanám meg neki. Eleve nincs jogom eltiltani emberektől szerintem..

2014. júl. 24. 23:55
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem,mindenkinek van múltja.

Az meg,hogy jóban maradtatok... Nem muszáj ellenségnek lenni csak,mert szakítottatok.

2014. júl. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Neked sem tetszene ha a pasid a volt nöjėvel olyan joban volna!
2014. júl. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Valószínű nem lököm a karjaiba, de nem veszekednék rajta.
2014. júl. 25. 00:10
 8/15 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy neked sem tetszene.


A pasid meg jogosan akad ki... ha szerezed szakits meg minden kapcsolatot a másikkal.


Döntsd már el, hogy ki a fontosabb...

2014. júl. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Lany vagyok, es a parom minden nap kapcsolatban van az exevel, ,mert van egy kozos kisgyerekuk.


Na, ez az ami nekem nehez ! Napi tobb sms-t valtanak, a no kepeket kuld a gyerekrol sms-ben, ez azert eleg nehez igy.

Ugyhogy megertem a problemad...

2014. júl. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ő a fontosabb, de mért kéne feladnom bármi más fontosat?

Én sem kérném sose, hogy szakítson meg kapcsolatot valakivel miattam. Az olyan számomra, mintha őt nem fogadnám el.

2014. júl. 25. 00:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!