Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyha 20 éves létemre semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha 20 éves létemre semmi mellem nincs, akkor már ne is reménykedjek, hogy nőni fog valamennyit?

Figyelt kérdés

2014. szept. 17. 15:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
kéépet :D
2014. szept. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%
amúgy fogamzásgátlótól vmennyit nőhet :)
2014. szept. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Már nem igazán fog nőni. De ne aggódj, vannak (pl én) olyanok, akik az ilyen lányokat kedvelik.
2014. szept. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Van aki azt szereti pl én is
2014. szept. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Nem, nem igazán fog már. Fogadd el.

És kérlek véletlenül se nyúljanak hozzá késsel, azt ki nem állhatjuk a legtöbben :)

(ellenben a kis mellekkel semmi gondunk)

2014. szept. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
F
2014. szept. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
34%
*fogamzásgátlótól,meg terhességtől is nőhet még.
2014. szept. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
lehet, h a testalkatodhoz nem is mutatna jól anagyibb kebel! És gondolj bele: sportnál nem akadályoz, tudsz hason aludni, és szex közben sem ugrál összevissza! :-D
2014. szept. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

nem fog nőni, de nincs vele semmi gond, legalább később lógni sem fog ;)

terhességtől szerintem csak azoknak a melle nő, akiknek már alapból "van", olyat még nem láttam, hogy a semmiből lett volna melle valakinek ilyen miatt, csak olyat, hogy akinek amúgy is nagyobb volt, az még nőtt. :D


és tényleg, nehogy megműttesd magad, sok srácnak tetszik - ahogy írták is itt, és én is ezt tapasztaltam, hogy nincs vele gondjuk. lévén, nekem is csak B kosaras melltartó kell.


23L

2014. szept. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Szomorú vagyok, de ilyen válaszokra számítottam. :( megműttetni biztos nem fogom, mert pénzem sincs rá, meg az olyan fúj..

Köszi mindenkinek, mentek a zöldek. :)

2014. szept. 17. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!