Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyha 20 éves létemre semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha 20 éves létemre semmi mellem nincs, akkor már ne is reménykedjek, hogy nőni fog valamennyit?

Figyelt kérdés

2014. szept. 17. 15:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező,ugyaan,emiatt ne szomorkodj,hiszen olvashattad,többen is megvannak a kicsikkel elégedve.

Sokkal szexibb hogy nem lóg,kis feszes marad,nem ugrál össze-vissza futásnál sem..

Nekem is kicsi,kötve hiszem is hogy még nőni fog,de elfogadom igy,én szeretem saját magam.

A vékony alakomhoz igy jó is.Gondolom te is sovány vagy,akkor meg végképp felesleges szomorkodnod.


A fogamzásgátlót nem ajánlanám..a nők legtöbb részének inkább nem a mell növekedésnél segit,csak szőrösebb leszel tőle :D


18/L

2014. szept. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj rajta annyit :)

nekem is inkább a kismellű csajok jönnek be. 23f

2014. szept. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :))
2014. szept. 17. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!