Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is gáz, ha én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is gáz, ha én szerezek pasit az ex barátnőmnek?

Figyelt kérdés
4 hónapig jártunk, párszor voltunk együtt úgy is, de nem működött a kémia, ezért szétmentünk, de a mai napig jó a viszonyunk, baráti. Rá 2 hónapra megismertem a jelenlegi barátnőmet, akivel szintén jó viszonyt ápol (annyira, hogy praktikákat is osztott meg vele, hogy az ágyban engem mivel lehet levenni). Nemrég elhatározta, hogy szeretne egy új kapcsolatot. Egyik ismerősöm nagyon tetszik neki és ő nem tudja, hogy ismerem a lányt, de megjegyezte rá, hogy milyen jól néz ki (egyszer látta és nekem egyből leesett, hogy akiről beszél az exem volt), tehát van közös vonzalom. Arra gondoltam, hogy bemutatom őket egymásnak.

2014. szept. 17. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
ezzel nem pasit szerzel neki. Csináld, ez nem gáz.
2014. szept. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csináld nyugodtan :) jó ötlet
2014. szept. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó ötlet! Csináld csak!:)
2014. szept. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyen helyzetben én is örülnék neki :)

Kedves gesztus, hogy viszonzod a szívességét. L

2014. szept. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!