Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezt hogy értsem? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt hogy értsem? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel régóta beszélgetek, minden nap minimum este. Nagyon sokszor hívtam már el, sétálni moziba stb. de mindig valamiért ő felőle nem jön össze (csak 1x), mindig az mondja,hogy majd jövőhéten, most ezt direkt csinálja, vagy tényleg ennyire elfoglalt.

De az zavar meg, hogy kipróbáltam többször is, hogy nem írtam rá aznap de ő mindig írt, ha meg nem válaszoltam megcsörgetett, hogy írjak vissza. Nem igazán tudom hova tenni, hogy akkor mi van... (egy községbe lakunk)


A nem a kérdésre válaszolók kerüljenek, köszi!


2014. szept. 17. 19:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Skype-n is szoktunk beszélgetni
2014. szept. 17. 19:52
 2/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem túlaggódod. Kérdezz rá, de ne nyomulj, mert akkor hülyének néz..
2014. szept. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerinted az hogy ír neked, miért jelenetné azt, hogy akar bármi komolyat is tőled? Nyilván nem akar téged, ezért nem is megy veled sehova. Nem élvezi a társaságod, de ha ír, akkor elvárja hogy te válaszolj neki. Ennyi. És nem azért ír rád, mert annyira szeret, hanem azért, mert csak. Mert rád ír, és választ vár. Ennyi. Hagyd a fenébe ezt a csajt.
2014. szept. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#2-nek

Ja meg még azt lehagytam, hogy Augusztus 20.-n lent voltam a Családi napon, hazakellet ugranom és csak pár utcával arrébb voltam amikor csörgött a telóm, ő hívott, hogy merre vagyok, mert nem lát a barátaim közelébe. Amikor visszaértem, egész nap velem bolt a barátnőjével. Ha most nem bírná a társaságom, akkor inkább lett volna lánybaráti körbe, mint felém nem...???

2014. szept. 17. 20:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Majd amikor egy nálad sokkal csúnyább sráccal látod csókolózni rájössz, hogy mégsem számítottál neki semmit.
2014. szept. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az válaszokat, küzdtem továbbra is, és együtt vagyunk. :)
2014. nov. 2. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!