Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondta aludjak nala de ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta aludjak nala de ne ertsem felre?! Pedig baratnoje is van, nekem is baratom. (bovebben lent)

Figyelt kérdés
Mult hetvegen kint voltunk xy-al (aki egyebkent a legjobb baratom is es o mondta hogy aludjak ott), es a baratommal. Elmentunk kajalni es xy azt mondta, en vagyok szamara a masodik legszebb a vilagon.:3 Aztan setaltunk ossze-vissza es kozben a baratom "meglepett", azzal a szoveggel hogy hazamegy. Mi ott maradtunk ahol hagyott minket es az mondta xy, hogy aludjak nala, de ne ertsem felre. A lenyeg roviden ez, nem irom le az egesz estet. Szerintetek mire akar ezzel celozni, ha celoz egyaltalan? 19/L
2014. júl. 4. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
McBasz.
2014. júl. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat jo. :O
2014. júl. 4. 21:29
 3/4 anonim válasza:
lehetseges ,hogy tenyleg csak aludni akar ,sokszor jo erzes ,ha nem egyedul alszol ,hanem van veled valaki.figyeld meg ,hogy nem viselkedik-e furcsan ,lehet hogy bantja valami ,en is olyankor mindig jobban "kivanom" a baratok kozelseget ,ha depis idoszakban vagyok..de te tudod hogy mennyire bizhatsz benne :)
2014. júl. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Összejönni akar.
2014. júl. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!