Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben a szajrapuszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben a szajrapuszi csoknak szamit?

Figyelt kérdés
A legjobb baratommal (o fiu, en meg lany) mar megszokott volt, hogy adunk egymasnak egy puszit. egyik nap is terveztem a puszit, de szajrapuszira sikeredett. azota ez mar tobbszor is elofordult.

2014. szept. 17. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Szájrapuszi semmi esetben sem számit csóknak :)


23n

2014. szept. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Ahogy a franciázás sem számít puszinak:D
2014. szept. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
A puszi az puszi, a csók meg csók, tehát a válaszom: nem. 32N
2014. szept. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem értem az előző válaszolókat, titeket a barátaitok a szátokon puszilnak meg? ez ilyen természetes dolog? én kirohannék a világból :D ráadásul, a barátom sem értékelné túlzottan a dolgot :D


23L

2014. szept. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem számít csóknak. :)
2014. szept. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

CSÓKNAK SZÁMÍT! :D BASSZUS EMBEREK? MI VAN VELETEK???

Annyira divatba jött mostanában ez hogy fűt fát szájon csókolunk, meg "barátság extrákkal" kapcsolatokba megyünk bele, aztán csodálkozunk, ha szívek törnek össze... Szájra puszi, csak a párunkkal... A szerelem nem játék, a csók sem... a szájra puszi sem... Komolyodjatok már mg kicsit és nőjetek fel....

2014. okt. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!