Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 körüli pasik! Mi az az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 körüli pasik! Mi az az ágyban amire nagyon bevadulnátok?

Figyelt kérdés

Olyan amire mindig is vágytatok, de még nem történt meg/ vagy megtörtént amire vágytatok! :D

Csak bártan...kíváncsi vagyok.

22N


2014. szept. 17. 21:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mellszex, még nem volt rá lehetőségem
2014. szept. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
egy tál forroo lecso borult ki az uj ágynemüre...
2014. szept. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
egy mozsdatlan piszkos no...huuuu :S
2014. szept. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy vadító bomba nő aki odaadó és csábító! Ha látom azonnal feláll tőle!
2014. szept. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Három csajjal lenni.
2014. szept. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A legnehezebb munkanapon tojni mindenre, kivenni 2-3 nap szabit és annak a 80%-ában csak ágyban lenni. De persze nem otthoni ágyban, hanem egy jó kis 5 csillagos hotelben, jacuzzival, vízággyal, szünetekben összebújva filmezni, martinit kortyolgatni... De jó is lenne.... A legszebb az egészben, hogy egy ilyen 1-2 napos dolgot még meg is tehetnék de sosem volt még párom :D De ha egyszer lesz, akkor mindenképpen meg fogjuk csinálni. 24/F
2014. szept. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

1.: Én például imádnám, ha a lábai közé venné és húzogatná. Teljesen kész vagyok tőle, párszor volt benne részem a volt barátnőm jóvoltából. De ezt csak akkor, ha szép lába van.


2.: Aztán a mellszex nekem is, mert azt még nem csináltam sajnos, de nagyon izgat.


3.: Ha jó feneke van, akkor szeretném a farkam hozzányomni és úgy húzogatni.


4.: Szeretnék a melleire élvezni, de ez még lehet a mellszex része is.


5.: Az is nagyon beindítana, ha vadul meglovagolna.


Így hirtelen ezek, amiktől bevadulok. :D

2014. szept. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Pl. megtudom, hogy elveszett a nyertes lottoszelveny.
2014. szept. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én hanyatt fekszem, te fogsz egy strapabíró lufit, vagy puha gumilabdát, hasamra (vagy lejebb) teszed és lovagló pózban rá ülsz és mozgolódsz rajt.

Imádom, ezért szinte bármit meg tennék neked cserébe.

24f

2014. szept. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk négykézláb oda jönne a lány összefogná a haját felém nyújtaná és nagy bociszemekkel azt mondaná "használj".
2014. szept. 18. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!