Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok duci lány miért hangoztatj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok duci lány miért hangoztatja olyan öntudatosan, hogy igazából őket jobban szeretik a férfiak, mint a vékonyakat?

Figyelt kérdés
2014. szept. 18. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az én tapasztalatom az, hogy a duci lányok inkább önbizalom hiányosak, de tény és való, hogy van sok pasi akiknek tényleg a duci csajszik jönnek be. Én is imádom a telt lányokat, sokkal jobban beindítanak, mint a vékonyak egy része
2014. szept. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%

Mert valahol igaza van. A legtöbb srác vagy férfi inkább a teltebb hölgyekre vannak kattanva. Nekem is jobban bejön ha egy lány teltebb...

26/F

2014. szept. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Féligazság, valóban rengetegen vagyunk, akiknek tetszenek, ahogy sokan tényleg nem is kedvelik annyira a vékony nőket.

De azt kijelenteni, hogy ez minden férfira igaz lenne, hogy titkon mindenki telt lányra vágyik, ez gyerekes ostobaság.


Az sem sokat segít a helyzeten, mikor valaki primitív mód anorexiázni kezd, vagy minden vékony lányt gebének, zörgő csontúnak nevez. Ha az emberben már van annyi kultúra, hogy egy teltebb lányt ne kövérezzen le, akkor egy vékonyabb lánnyal szemben sem kéne utolsó tahónak lenni.


Márpedig szinte minden második ilyen kérdésnél ezt dobják fel az itteni válaszolók. Kinek kell anorexiás... miért nem lehet bókolni vagy udvarolni egy telt lánynak általánosítás nélkül?


26/F

2014. szept. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez most kicsit általánosítás lesz, akinek nem inge stb. Szerintem nem a haskerület dönti el, kit szeretnek a férfiak.


Egy kicsit teltebb lány, ha nem merül el az önsajnálatban, hanem küzd, az nagyon vonzó tud lenni.


Egy lány, aki születésétől kezdve vékony, azt alapból körbelengik a pasik, nem kell érte semmit tenni. Igaz, hogy nem is tanulja meg soha, hogyan kell valakit megtartani, hiszen kényelmesebb egy újabb pasival folytatni a "rajongói körből".


Egy teltebb lánynak viszont tudatosnak kell lennie. Meg kell tanulnia rafináltan öltözködni, tudnia kell dumálni a pasikkal, hogy felkeltse az érdeklődésüket. Meg kell érteni a pasikat, és erre rá is van kényszerítve. Így sikeresebbek lesznek hosszú távon, mint akik mindent készen kapnak.

2014. szept. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"Egy lány, aki születésétől kezdve vékony, azt alapból körbelengik a pasik, nem kell érte semmit tenni. Igaz, hogy nem is tanulja meg soha, hogyan kell valakit megtartani, hiszen kényelmesebb egy újabb pasival folytatni a "rajongói körből""


Ez nem igaz.

2014. szept. 18. 11:15
 6/7 anonim ***** válasza:

ezt nézd: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..


szerintem egyébként élőben nem csinálják ezt, mert az emberek pukkadva nevetnének rajtuk:)

2014. szept. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2-es hülyeségeket beszélsz.
2014. dec. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!