Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van ez velem? Kit válasszak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van ez velem? Kit válasszak?

Figyelt kérdés
Hogy aki szeret engem az nekem nem kell aki meg engem érdekel azt meg csak hiteget és nem érdekelem.:S
2010. jan. 19. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát igen sajnos,ilyen az élet.

De majd úgy is találsz valakit magadnak,énis így voltam vele,és most nagyon boldog vagyok:)

2010. jan. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Próbálj meg olyannal összejönni aki szeret téged,lehet h majd te is belé szeretsz,ha meg nem akk egy próbát megért nem???

(első válaszoló)

2010. jan. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez mindenkivel megtörtént már,ha meg nem,ugy is találkozik a szituval.tuti epedsz a srác után,aki nem érdemel meg, de hidd el, nem ér meg ennyit a dolog, hogy csak szenvedj.válaszd a jófiút:)
2010. jan. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy voltam már vele együtt fél évig és nem ment valamiért kiábrándultam belőle vagy csak megijedtem hogy ő jobban szeret mint én őt. Na meg most ez a másik fiú jobban érdekel.:S
2010. jan. 19. 21:41
 5/7 anonim ***** válasza:

én is így vagyok sajnos...olyan is volt, hogy egy lány 2 évig szalatt utánam és meg mindig elutasítottam csak mert nekem más tetszett. Lehetett volna szép és okos barátnőm aki egy darabig tetszett de miután megismerkedtünk mondtam neki, hogy én nem akarok többet, mint barátság. A lány aki érdekel engem állandóan hazudik, mikor össze van veszve a barátjával akkor mindig megkeres, máskor csak ha megszólítom akkor beszélgetünk csak. Én mégis megyek utána, de érzem, hogy már nem sokáig. Remélem, hogy egyszer megtalálom az igazit és neked is kívánok minden jót. Csakis a megfelelő személyt keresd akit szeretsz és Ő is viszont szeret.

Minden jót pussz

2010. jan. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen sajnos ez a hazudós téma ismerős nekem is.:S Lehet egy harmadikat kéne keresnem csak nehéz olyat találnom akit én is tudnék szeretni meg ő is engem elég válogatós vagyok sajnos.:S
2010. jan. 19. 21:49
 7/7 anonim válasza:
Nekem is volt már igy nagyon rosz tom de hagyd járj mással és ha látja egyszer megfogja gondolni magát nekem is igy volt
2010. jan. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!