Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak? Van két fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? Van két fiú, mind a kettőnek tetszek, de mind a kettő máshogy viselkedik velem és nem tudom kit válasszak mivel nagyon bírom őket.

Figyelt kérdés
Bár még nem vagyok szerelemes. Az eggyik fiú már olyat mond nekem hogy szeret nagyon és tényleg nála érzem a törődést. A másik viszont ő is mondja hogy tetszem neki de ő teljesen máshogy közeledik felém.
2011. júl. 14. 23:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a harmadikat.
2011. júl. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

pikádzsúúút, mindig válaszd pikádzsúúút

de ezt már az előbb is megmondtam

2011. júl. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ennyi infó alapján azt tudom mondani, hogy fogj egy dobókockát, és ha párost dobsz, akkor az elsőt, ha páratlant, akkor a másodikat. Esetleg fej vagy írás.
2011. júl. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát ha pikádzsu is közöttük lenne őt választanám :D
2011. júl. 14. 23:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Aki szerelmet vall ott érzéseknek is kell lenni, de a hazug emberek is ott lapulnak meg. Amikor egy szépségbe botlik az ember akkor már hirtelen élete párjára bukkant. A tetszik szó kevés egy szerelemhez. Szerintem is a harmadik. K&H dönts okosan:)
2011. júl. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Csatkai Béla XD ***** válasza:
a másodikat, mivel ha az elsöt igazán szeretted volna, nem lenne most a második
2011. júl. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jaj már megint ez a dumaXD Mert mi van, ha az elsőbe szerelmes?
2011. júl. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ami engem zavar ebben az egészben, hogy te párhuzamosan jársz a kettővel? Mióta? Egyébként én az elsőt választanám, mert aki kitárja a szívét, akár hamar is, az csak a jót akar neked, és rábízhatod az életedet is akár. De ha kapcsolatban vagy közbe a másodikkal, akkor nem érdemled meg az elsőt és csak kihasználnád őt. Azt soha ne tedd! Annyi törődést fordíts felé, amennyit ő feléd, majd lassan emelkedjen ez a mennyiség. Gondold át végig, amit mondtam. Ha megértetted, akkor szerintem jól fogsz dönteni ;)
2011. júl. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
az pikachu te hülye nincs benne dzs
2011. júl. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is ebbe a helyzetbe voltam 2 éve,másokra hallgattam és krvára megbántam...Az én tanácsom az hogy válasz ki 1-1 velük töltött pillanatot..Ameik olyan hogy el nem tudnád soha felejteni,és újra meg újra átélnéd,az az igazi:)..Azt kell vállasztanod akivel megvan ez a pillanat:)

Én a másikat vállasztottam mert azt tanácsolták,és folyton arra gondoltam hogy mér nem tudtam magamra hallgatni,most viszont aval vagyok akit akartam..már 3 éve:)

2011. júl. 15. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!