Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Arra a kérdésre "miért ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arra a kérdésre "miért ez a lány kell neked" "mert nincs más" korrekt válasz?

Figyelt kérdés

Najó, persze van más is.

Egy nem magamnak megfelelő lányt fogtam ki, értsd: egyik hétvégén egy pasival smárol, aztán rájön a héten, hogy nem megfelelő az a pasi. Két hét múlva már másnak a kezét fogja, akitől szintén nem akar semmit. Magyarul: ri.banc


Megkérdezték, hogy "te neked biztos ilyen lány kell?" erre a válaszom: "mert nincs senki más, igaz gondok vannak vele, hátha rendbe lehet tenni". Mert igen, igy gondolom, az összes többi lány megközelíthetetlen (nem jön randira, nem válaszol, pasija van, felületes, internetes társkeresők) ő meg közvetlen, aranyos, nagyon jól néz ki.


2014. szept. 18. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.Ismerek ilyen párt. A csaj kezdetektől fogva nem szerelmes és azért van a sráccal, mert az szereti és mindent megad neki. A csaj egyébként nem lenne csúnya, de bevallotta, hogy tudja, hogy más pasi szóba sem állna neki. 2007 óta vannak együtt.
2014. szept. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez egy lánytól önbizalomhiány. A pasitól meg keserű tapasztalat :(
2014. szept. 18. 14:12
 3/4 anonim ***** válasza:

sosem szabad úgy hozzáállni, hogy nem kaphatsz jobbat.

Én is ismerek ilyen párt, szerintem ez az egyik legrosszabb hozzáállás egy kapcsolathoz ez a fajta gondolkodás.

2014. szept. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon gáz válasz és hozzáállás. Tuti, hogy nem tudod rendbe rakni.
2014. szept. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!