Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha arra a kérdésre, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha arra a kérdésre, hogy eljönne -e velem valahova kitérő választ adott a lány akkor ezt hogy kell érteni?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem eljönne e moziba, se igent se nemet nem mondott, akkor ezt hogy értsem? MSN-en kérdeztem meg az egy dolog, de már egy ideje , jó ideje beszélünk, azonban ritkán futok vele össze. De nem tudom miért nem válaszolt... Lányok ez nálatok egyértelmű nemet jelent, vagy ez mi?
2010. márc. 4. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Mégis mit mondott? Azt jó lenne tudni, mert vannak burkolt elutasító mondatok is.

Lehet hogy virágnyelven kosarat adott, de lehet hogy bizonytalan.

2010. márc. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát úgy volt, hogy mondtam neki, legközelebb kérdezek valamit, aztán kicsit bedurcizott, mert nem kérdeztem rögtön.. másnap is durcizott kicsit ezért, de azért csak mondta , na mondjam... aztán mondta , hogy amiért nem mondtam tegnap azért nem válaszol.
2010. márc. 4. 17:44
 3/9 A kérdező kommentje:
Magyarán félrebeszélt... De egyébként amikor ezt beszéltük, nem volt épp jókedvében , elég morcos volt végig.
2010. márc. 4. 17:46
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát megértem. Miért nem mondtad rögtön? Vannak emberek, akik kifejezetten utálják ezt, a párom is.

Lehet csak azért volt, mert rossz kedve volt. Kérdezd meg tőle még egyszer, ha jobb kedve lesz.

Első

2010. márc. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

:D Hagyd rá. :)

Szerintem ez elutasítás akart lenni. Ha esetleg mégsem az, úgyis megpróbál apró jelzésekkel rávenni, hogy kérdezd újra.

2010. márc. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy megkérdi ő.
2010. márc. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazából nem hordta le a fejem, meg ma se hordta le , nem csak akkor, meg semmi negatív hatása a dolognak nincs, szoval nem tudom. Pozitív se sok, de negatív semmiképp.
2010. márc. 4. 19:04
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem próbáld meg megint!

szerintem lehet hogy azt akarja tesztelni,hogy mennyire fontos neked,hogy megkérdezed-e mégegyszer:D

2010. márc. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Meg fogom még egyszer próbálni, nem akarom ennyiben hagyni, amig világos érthető választ nem kapok. De elrontani sem akarom, szoval óvatosan. Nem úgy mint az előző "hasonló" helyzetet. Ott az volt a baj, elmulyáskodtam... de nehéz kiverni azt a lányt a fejemből(azaz könnyű lenne, mert én már elfelejtettem, de tudat alatt még bennem van, mert valamiért vele álmodtam tegnap este, hogy valami más pasival van, és nagyon ideges lettem ettől). Hogyha őt is elengedném harc nélkül, akkor végképp letaglóznám magam jó időre. Az a baj nem tudom mit akar. Van amikor úgy érzem "benne van a játékban", van amikor meg teljesen egykedvű:S És ezt egy beszélgetésben. Ma is volt hogy csak tőmondatokban válaszolgatott, de van amikor (kis noszogatásra) de bele költözött az élet. Arra meg, amikor épp bókolok neki, dicsérem, arra is vegyes válaszokat kapok, van amikor rögtön kinyílik rá a szeme, van amikor meg egyszerűen annyit mond, ő nem is olyan, meg hogy ne mondjam ezt, meg ő egy "boszorkány..." hasonló. Szoval nem tudom.
2010. márc. 4. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!