Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ez baj lenne (sírna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez baj lenne (sírna a párotok)?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem el.. Talán ott, hogy fizikai fájdalomtól úgy érzem képtelen vagyok sírni, és ez nem rég bizonyosodott is, de ez nem releváns a problémám szempontjából. Pár napja úgy érzem magam főleg mikor elgondolkodom az élet nagy dolgain, hogy annyira nehéz a lelkem és annyira nyomja feszíti valami és legszívesebben zokognék de képtelen vagyok rá.. Legtöbbször csak könnyezem de nem tudom kiadni magamból ami igazán nyomaszt így csak rosszabbul érzem magam. Egyszerűen nem tudom magam elengedni, hogy igazán sírjak pedig úgy érzem es segítene és leesne a sok teher ami nyomaszt. (Nem vagyok depressziós, nincs rossz hangulatom általában így nem értem miért is érzem azt amit érzek.) Nemrég történt egy olyan, hogy iskolával kapcsolatban egy dolgot nem tudtam megcsinálni és annyira kikészített, hogy csapkodtam és sírtam az idegtől úgy éreztem felrobbanok ha nem adhatom ki magamból a dühömet. De ugye ez még 1-2 hete volt. Azóta történt 1 dolog apámmal kórházba került de ez végképp nem hatott meg lelkileg szóval gyanítom nem ez állhat a háttérben.

(Ez lett volna a bevezetés)

A gondom amit a szövegem elején említettem, hogy nehéznek érzem a lelkem és ha el tudnám magam engedni igazán akkor sokkal könnyebb lenne. Na most nem sok ember van akit kedvelek olyan szinten, hogy tudjon érzelmi fájdalmat okozni, de úgy érzem erre vágyom, hogy valaki akit kedvelek megbántson a semmi miatt úgy igazán, és fájjon.. Így ki tudnám magam sírni és úgy érzem könnyebb lenne. (Nem vagyok mazochista.) Ezzel kapcsolatban, még azt szeretném ha a megbántás után rájönne egy ilyen személy, hogy számítok neki és bocsánatot kérne törődne velem.. (ezt a részt tartom betegesnek nem tudom miért érzek így) Szóval konkrétan összefoglalva ez lenne a gondom, nem tudom mennyire világos így leírva remélem azért érthető.


2014. szept. 18. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:

- a kérdésednek semmi köze a leírt rizsához


Amúgy teljesen feleslegesen akarod megbántatni magad, attól az alapproblémád nem fog megszűnni, mert egy másik ok miatt sírsz.

Az pedig tényleg gáz, hogy azt akarod, hogy szeressen az, aki megbántott.


Nos:

- megbántani senkit nem szoktam, maximum kimondom, amit gondolok -> ha emiatt sír, akkor így járt, majd megbékél, én nem fogom ostorozni magam miatta

- de ha kiderülne, hogy szándékosan bántatta meg magát az illető, akkor úgy helyre tenném, hogy csak lesne

2014. szept. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem te vagy a példája annak, hogy ha valakinek nincs igazi problémája az életben, az csinál magának.
2014. szept. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!