Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti hogy viselnétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy viselnétek, ha a párotok feltenne egy ilyen kérdést? Zavarna?

Figyelt kérdés
A kérdés: ha úgy alakul, vállalnád-e az abortuszt?

2014. júl. 29. 14:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem akar gyereket
2014. júl. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég rosszul esne, mert ebből arra következtetnék, hogy semmiképp nem akar gyereket jelenleg tőlem, és felmerülne az is bennem, hogy talán nem tervez velem hosszú távra. De hogy ő pontosan mi miatt mondta, az a körülményektől is függ, pl korotok, mennyi ideje vagytok együtt és milyen körülmények között, ilyenek.
2014. júl. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Felmerült ez a kérdés a kapcsolatunk elején és megmondtam neki, hogy abortuszellenes vagyok, mert gyilkosságnak tartom.

Megtettünk mindent, hogy ne csússzon be véletlenül egy gyerek, így született két tervezett és várt gyerekünk. De ha valami gikszer következtében terhes lettem volna, megtartottuk volna.

2014. júl. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%

Én biztos visszakérdeztem volna....ha úgy alakul felhúznád azt a rohadt gumit?

Elvégre egy abortusz nem olyan dolog, hogy "leugrok a boltba egy tejért"

Vagy mondtam volna neki, "nem,nem vállalom, úgyhogy kapd össze magad"

2014. júl. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, szóval ez egy normális kérdés szerintem feléd és jobb az elején tisztázni.
2014. júl. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nehezen viselném, főleg mivel - hacsak nem erőszak következtében lett terhes az illető - ellenzem az abortuszt. Plusz ez azt is jelenti, hogy nem tervez velem hosszútávra és sértené a gondolat, hogy esetleg tőlem legyen gyereke...
2014. júl. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Ha tízes akkor természetes, ha húszas meg gondolkodó,ha harmincas akkor ne várj!
2014. júl. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Korfüggő, de a 4esnek igaza van. Ez nagyon nem csak egy ilyen kis semmiség.. mi az hogy úgy alakul, dehogy vállalnám, nem vagyok hülye! Húzzon csak gumit.
2014. júl. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az szerintem pozitív dolog, hogy egyáltalán szóba kerül, hogy "mi lenne ha". Sok kapcsolatban erről szó sem esik, aztán megy a hiszti meg a huzavona, ha besikerül.

Viszont maga a stílus nagyon bántana, de neked kell ismerned annyira a párod, hogy tudd, mit akart a kérdéssel kifejezni.


1. Ha összejön, vetesd el, mert én nem akarok gyereket. De ha úgyis benne vagy az abortuszban, akkor nem gáz, ha véletlen besikerül, majd megoldod.


2. Nem szeretnék még babát. Ha te abortuszellenes vagy, akkor mondd meg mindenképp, mert akkor védekezek esetleg annak ellenére is, hogy te szedsz gyógyszert.

2014. júl. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Védekezünk, 18 évesek vagyunk. Kb 5 hónapja vagyunk együtt. Köszönöm a válaszokat.
2014. júl. 29. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!