Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akar tőlem valamit ez a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar tőlem valamit ez a lány vagy csak túl közvetlen?

Figyelt kérdés

Van egy lány a munkahelyen, aki mindenkivel nagyon barátságos, kicsit rámenős is és láthatólag szereti, ha ő van középpontban. Barátja is van egyébként. Megfigyeltem, hogy viselkedik a fiúkkal, és látszik, hogy szeret mindenkihez odamenni, dumálni, egyszóval nagyon közvetlen. Ilyenkor egyébként, ha egy fiúval dumál, csőlátása van, és senki mással nem foglalkozik, tehát olyankor engem sem vesz észre...


Velem is ilyen közvetlen és "teszi magát", de az utóbbi időkben olyanokat csinál, hogy nem tudom hová tenni, és azt vettem észre, hogy a többi fiúval ezt már nem teszi. Tehát arról van szó, hogy állandóan fogdos, ha hozzám beszél, mindig megsimogatja az alkarom, egy alkalommal a vállamra is dőlt. Mindig dicsér, hogy "egy férfi úgy viselkedik, mint én", meg hogy "ha úgy adódna, hozzám jönne", ha meglát, már messziről integet nekem és mindig odajön. Úgy beszél hozzám, hogy közvetlenül belemászik a képembe, miközben fogja a két karom :D Megmondom őszintén, egy kicsit furcsállom ezt, nem tudom hová tenni. Nem tudom eldönteni, hogy rám akar-e nyomulni vagy csak szimplán az ujja köré akar csavarni, hogy pitizzek neki? (Sok pasi egyébként keresi a kegyeit, pont azért, mert ilyen, de én nem nagyon). Sőt, nekem kicsit unszimpatikus is az ilyen, ha nincs mögötte semmilyen szexuális szándék, csak az, hogy a hiúságát növeljem, hogy a lábai elé omlok. Ha tudnám, hogy csak erre kellenék neki, erélyesen megmondanám, hogy hagyjon a fenébe, de eddig azért nem tettem ezt, mert nem szeretek lányokkal bunkó és durva lenni, másrészt kicsit izgat, hogy lehet, le akar velem feküdni.


Szerintetek hogyan derítsem ki, hogy mit akar, ti mit tennétek ilyen helyzetben? Igazából nem lenne ellenemre, hogy megdöntsem, de járni nem járnék vele. Egyébként úgy veszem le, hogy ő is valami ilyesmit akar. Vagy csak szimplán azt akarja, hogy pitizzek neki? Mert ebben az esetben elküldöm a francba a végén. Tehát hogyan derítsem ki szerintetek?



2014. szept. 18. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Esélyes hogy szeret,de lehet csak péló hiánya van. :)

Smárold le ?!

2014. szept. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De van pasija... Vagy egyes lányokat ez nem zavar? Vagy nem tudja megadni neki a pasija, amit szeretne, ezért mást keres? De erre ez a megoldás, hogy rámászik másra? :D
2014. szept. 18. 16:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor csak simán játszik az emberekkel...

Tudják hogy pasija van ezért nem hajtanak rá,ezt kihasználja és szopatja az embereket

2014. szept. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A nőket képtelenség megérteni... :D
2014. szept. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De ezzel mit akar elérni? Vagy mire jó ez neki?
2014. szept. 22. 22:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha le akarsz vele feküdni, fordíts a kockán. Legyél te a rámenős, szerintem erre vár.

Ha én ilyen lennék, számomra nem vonzó férfiakkal nem flörtölnék csak hogy hiúságom növeljem. 90%-osan biztos vagyok hogy rád vár, hogy letámadd. A dicsérete is megerősíti ezt, utalgatni próbál. De hangsúlyozom, ez szubjektív vélemény.

Valami fejlemény amúgy?

2015. jan. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia, köszi a választ. Nem lett semmi, mert valahogy leszállt rólam időközben. És nekem is lett barátnőm azóta.


Nem nyomultam rá, mert más is mondta, hogy érzi, hogy vele is ilyen közvetlen. Nem kockáztattam meg egy pofára esést, mert akkor a hátam mögött intrikázott volna. Egyébként sem bírom őt emberileg sem, mert mindenkit fúr...

2015. jan. 19. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!