Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti milyen helyzetben emelnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen helyzetben emelnétek kezet egy nőre?

Figyelt kérdés
2014. szept. 18. 20:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
23%
Nem minden családon belüli erőszak történik ok nélkül.
2014. szept. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
60%

Sex közben a barátnőm még gerjed is ha jól megfogom/szorítom a kezét, ha csapkodom akárhol vagy ha fojtogatom. Egy darabig eltartott, hogy megszokjam, de mostmár megtettszett ez.

Az olyantól nem sajnálnám a verést, amelyik azért fekszik össze masokkal, hogy direkt kavarja a sz art.

2014. szept. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha ő támad(na) meg.
2014. szept. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
ma 20:26: Ha te a családtagom lennél, akkor lenne is rá ok.
2014. szept. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Szerintem arra is értette a kérdező,hogy milyen a viselkedésetek,nektek férfiaknak,ha nagyon nagyon összevesztek egy lánnyal,vagy esetleg a barátnőtökkel..


Van olyan pasi,akit ha provokálnak a lányok is akár,nem hagyják csak úgy magukat,lekevernek egy pofont,ilyesmi..


Én lány vagyok..engem egyszer egy osztálytárs fiú megpofozott,csak azért mert nem birt és énsem őt..Mindig piszkált,szoritotta a karom,legyintgetett a kezével,hogy most na majd megütlek..egyszer meg megpofozott..

2014. szept. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Tipikus magyar mentalitás, valaki eltérő véleményen van mint a többség rögtön le van pontozva, hurrogva. Igenis van (és egy szóval sem mondtam hogy többségében ilyen esetek vannak) mikor egyszerűen kiharcolja a nő az erőszakot ilyen meg olyan eszközökkel, csak ugye vannak eszközök amiket "elfogadnak" és vannak amiket nem.
2014. szept. 19. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"ma 20:26: Ha te a családtagom lennél, akkor lenne is rá ok."

Nem ismerlek, ahogy te sem engem. Rögtön elítélsz, mert más a véleményem egy adott témában. Gratulálok, ez is egy jó nap volt, sikerült beszólnod egy random hozzászólónak.

2014. szept. 19. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

1) Ha megütne akármilyen vita folytán. Nem érdekel, hogy nincs mögötte erő és az sem, hogy nő. Ha neki szabad, nekem is. Tudja hol a helye! (megjegyzem az első pofont biztos, hogy nem én adnám)


2) Ha meg akarna ölni, nem okozna leki furdalást ha KOMOLYAN ütném meg. Úgyszint, ha lenne gyerekünk és azt akarná bántani, mert mondjuk bekattant volna.


3) Ha biztosan kiderülne, hogy megcsalt. Mielőtt otthagynám, valszeg adnék egy jókora pofont azért... mondom valszeg. Másrészt ennek sok értelme nem lenne.


Egyszerűen vannak helyzetek, amikor leszarom, hogy nő, mert az nem ad neki mentességet.

2014. szept. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Vagy túl sok itt a megkeseredett ember vagy csupán nem értették a viccet, hogy így a földbe lettem szavazva! :P
2014. szept. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A legvalószínűbb, hogy mindkettő...
2014. szept. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!