Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nem olyan rég megismertem egy srácot netről, 2× randiztunk(találkoztunk), nem volt semmi különös még, csak magához ölelt, meg kérdezte a végén hogy még láthatjuk-e egymást. És többször beszéltünk, de most ő elment egy fősulis gólyatáborba, és onnan nem tudott írni , olyan 3-4 napot volt ott, és amikor hazajött beszéltüönk picit mondta hogy nagy volt a vadulás és ennyi, félbe maradt a beszélgetés. De ez már 4 napja volt, azóta semmi pedig régebben én is írtam neki párszor , de jobban szeretem ha egy srác keres. Mindig ő kérdezte a talikat is , mondta ha hazajön beszéljük meg a kövit.. viszont nem ír, és nem tudom mivan. Elkezdett zavarni a helyzet. Szerintetek hogy írhatnék neki hogy most akkor mivan, avgy rátérni arra h miért nem beszélünk, vagy vezessem rá hogy felhozta előtte a talit, de még nem sikerült fixálnunk? Gáz lenne írni? Attól tartok megismert valakit a táborban és attól ilyen..

mit tegyek?

17L


2014. aug. 29. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
megismert valakit. igen.
2014. aug. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Varj meg, meg kereshet! Ha meg megismert valakit, ne egesd magad azzal hogy rairsz vagy ilyesmi. Az is lehet hogy par het mire rajon hogy te kellesz es akk fog csak keresni. Turelem!
2014. aug. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne írj neki. Ha eléggé érdekled akkor írni fog ha pedig nem akkor nem érdemel meg :)
2014. aug. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is megismert más valakit... Vagy lehet, hogy épp össze is jött ott valakivel egy éjszakára, és most eszi a bűntudat...
2014. aug. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!