Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek csak túlkompenzál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak túlkompenzál, vagy a másik lányt jobban kedveli?

Figyelt kérdés
1 hónapos diákcserén vagyok külföldön és egy srác lakásában lakom egy velem egyidős német lánnyal. A sráccal mi eléggé összemelegedtünk, ami azt jelenti, hogy megcsókolt és gyakran megöleljük egymást. Viszont azt vettem észre, hogy amikor beszélgetünk, akkor a srác inkább a német lányra figyel, sőt vele talán összességében többet is beszélget, mint velem. Persze mi meg más dolgokat csinálunk együtt. Lehet, hogy paranoid vagyok, de megfordult a fejemben, hogy esetleg őt kedveli jobban, csak azért nem vele kezdett randizgatni, mert neki van barátja, én meg szingli vagyok. Amúgy én szebb vagyok, mint ő, vagyis inkább azt mondanám, hogy szexibb, mert szerintem ő is szép, csak mondjuk kevésbé van jó alakja... Arra is gondoltam, hogy a srác nem akarja, hogy a másik lány kellemetlenül érezze magát miattunk, ezért vele többet beszélget, amikor 3an vagyunk. Szerintetek? 23/L
2014. szept. 18. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tök mindegy?A pasik mindig szeretnek egy kicsit más felé is kacsingatni veled van ergó téged csíp ha meg nem akkor ez van mindig lesznek nálad szebb nők ezen nem tudsz változtatni sajnos.
2014. szept. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez nagyon úgy hangzik mintha nincs a ló jó a szamár is. Mivel a másik lányt "nem érheti el" mivel foglalt, így beéri veled, mert ha több is volt már akkor kielégíted a szükségleteit de nem akar komolyabbat.

De az is lehet ,hogy csak te képzelsz féltékenységből többet mint ami. Igaz azt nem tudom hogy a másik lánnyal milyen régóta ismerik egymást és hogy milyen baráti viszonyban vannak.

2014. szept. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindannyian csak 3 hete ismerjük egymást. Amúgy nem szexelünk a sráccal... Viccesen hangzik, de azért, mert ő tett egy fogadalmat, hogy egy hónapig nem eszik húst, meg nem szexel, meg sportol, meg stb. Szóval kihasználni biztos nem akar. Abban is biztos vagyok, hogy külsőleg én jobban tetszem neki, de nem szeretnék a "szép, de nem lehet vele beszélgetni" kategóriába sorolódni, ezért érdekel ennyire avdolog.
2014. szept. 18. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!