Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A homoszexuálisok és a biszexu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homoszexuálisok és a biszexuálisok úgy születtek, vagy később a másik nemben való csalódás miatt váltak azzá?

Figyelt kérdés

2014. szept. 4. 22:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
úgy szulettek. Biztos van olyan ki csalódás miatt vált, de nagyon kevesen
2014. szept. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Én úgy tudom, hogy ez genetikailag eldöntött dolog.
2014. szept. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki csalódás miatt válik homoszexuálissá, az igazából biszexuális, csak korábban nem jött rá, mert nem alakult úgy.
2014. szept. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Születéskor elválik.
2014. szept. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És mitõl függ, hogy valaki úgy születik, hogy a másik nemet szereti, valaki pedig az azonos nemet?
2014. szept. 4. 22:14
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

így születtem. 1 éve boldog párkapcsolatban élek :)


Hogy miért lettem ilyen? Ezt még nem pontosan tudják a lényeg az hogy állítólag anyai ágon öröklődik ez. Ez valamilyen hibás gén,az tesz ilyenné.


18/F

2014. szept. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Így születtem :) 19fm
2014. szept. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

Férfiaknál főként születés óta, nőknél sokkal jobban beleszól a csalódás a férfiakban, a nevelés stb


[link]

2014. szept. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Én leszbikus vagyok és leírhatom mit tapasztalni a meleg szubkultúrában.

Biszexualitás nem létezik, ezt a szót nem is fogom használni.


Nők között nagyon ritka a leszbikusság, a legtöbbeknél ez csak lelki trauma miatt van. Pontosabban egy ilyen furcsa se nem hetero se nem meleg állapot, apai bántalmazás, szigor kiválóan tudja ezt kiváltani. Ezek azok akik később jöttek rá, meg volt barátom, meg voltam férfival, meg férfiakkal szexelek pénzért de leszbikus vagyok ám.

A többség ilyen, viszont vannak igazi leszbikusok, akik így születnek. Nekem legelső emlékeim között tisztán szerepel, hogy a kislányok tetszettek. Oviból vannak az első konkrét emlékeim, amik nem csak ilyen foszlányok és most is emlékszem melyik kislány tetszett. A fiúkat olyan vadnak láttam.


Férfiaknál szerintem szintén nagyon ritka, hogy valaki melegnek szülessen. Ezek lesznek a normális melegek. Meg van a többség, a sok érzelmileg sérült debil, akik népligetben és west end mosdóban...khhmmm, ismerkednek más férfiakkal. Biszexuálisnak állítják magukat, szét isszák, drogozzák az agyukat, mindenkinek fizetnek, mindenféle ocsmányságért. Mindegyik meleg fórum tele van ilyenekkel, meg lehet nézni, mondjuk nem ajánlott, mert undorítóak.

És egy kis extra: ezek között rengeteg a nagymagyar, turbokeresztény. Csudálatos látni ahogy nappal nácik, éjszaka meg...azt le sem lehet írni.

2014. szept. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Születés kérdése.

Heteroszexuális sem úgy lesz valaki, hogy csalódik a vele azonos neműekben, vagy ezt látja otthon.

2014. szept. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!