Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen testfelépítéssel ne is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen testfelépítéssel ne is reménykedjek abban, hogy lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
Nos elég ramaty a testfelépítésem,teljesen szembe megy azzal a divattal,ideállal,ami a lányok szemében manapság vonzó,kívánatos.Meglehetősen magas vagyok(190cm),irtózatosan szélesek és izmosak a vállaim,tehát úgy képzeljetek el,hogy minden póló feszül rajtuk elég keményen.Viszont ennek köszönhetően szinte semmi mellizmom nincs,ugye sokkal nagyobb területen húzódik szét a mellkasom,így sokkal nehezebb valamirevaló mellizmot építenem,több hasonlóan magas,vállas barátom szenved ettől.Pedig rendesen edzem tényleg,mindent megteszem,de nem jön az eredmény,pedig hetente kétszer mellezek már és napi 1kg csirkehúst eszek meg zabpehellyel,rizzsel,szőlőcukorral.A vállam nő,mint az állat,a karom felfújódott vagy 40-esre,de a mellizmom kis csökött,irtó gázul nézek ki emiatt.
2014. szept. 19. 14:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Visszatértél, ilyen hamar? Na mesélj, mi történt azóta? :D
2014. szept. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Amíg a nyakad nincs egybe a fejeddel, addig sztem nincs baj. Nekem is hasonló problémám van, felül én is nagyon széles vagyok.
2014. szept. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerinted kizárólag a külső fontos?
2014. szept. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
3-as ezen csak mosolygok:) Persze, hogy nem ha már a külsőn túl van:)
2014. szept. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Igen,a külsőt nézik először.

Most már azon gondolkozok,hogy valahogyan szereznem kellene fehérjeport és tömnöm magamba,mint állat.

2014. szept. 19. 14:30
 6/17 anonim ***** válasza:

Kitalálom..

Ugye 190cm és biztos hogy 80kg?!


Magasvékonysrác..visszatért a tettek mezejére...:D

2014. szept. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én is 190cm vagyok és hatalmas mellizmaim vannak... Érdekes 40-es bicepsz ilyen magassággal? Milyen szert szedsz? Valami itt nagyon kamu :-)
2014. szept. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Normális lányt nem a mellizmaid érdekelnek, hanem a stílusod, viselkedésed, neveltetésed, humoros vagy-e, lehet-e jót nevetni veled.

Aki a mellizmod miatt akar veled lenni, az nem párkapcsolat.


Fiatal vagy még, kérdező, most még azt hiszed, hogy a külső a legfontosabb :) Majd ha felnőtt leszel, akkor megtudod, hogy csak másodlagos.

2014. szept. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem csak fehérjét kellesz venned. Vitaminok, szénhidrát, kreatin, hmb, bcaa, glutamin, tribulus, l-arginin, daa pro.
2014. szept. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha tovább fújod magad porral, akkor végképp nem kellesz senkinek. A felfújt bogyótermés a piacról véve jó. Esetleg lecsónak.
2014. szept. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!