Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bűntudat érzés, volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűntudat érzés, volt már valaki ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Múlt hétvégén felmentem az egyik haveromhoz és megkínált pálinkával én nem nagyon akartam inni,de rám erőszakolta aztán nagy nehezen lehúztam.Erős volt,alig bírtam lenyelni.

A haverom szerint szégyen vagyok,hogy még nem ittam alkoholt.Tehát én ilyen vagyok.Aztán elszívtunk 1 szál cigit,ezt sem akartam.Eddig még nem is cigiztem,és ezután sem fogok.A barátnőm is csak a boroskólát szereti,amúgy ő sem iszik,és cigizik.Emiatt kicsit bűntudatom van,mert én ezeket soha nem akartam kipróbálni.Ti voltatok már így?



2014. szept. 19. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1) Legyen annyi eszed, hogy nem fogadsz el valamit pusztán azért, mert nyaggatnak vele.

2) Addig rendben, hogy nem barát hanem csak haver, de még így is tahó volt.

3) Absztinensnek lenni (tehát nem inni alkoholt) nem szégyen.


26/F

2014. szept. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Költőnő? ***** válasza:
Ha nem kényszerít fizikailag h erőszakolja rád? Ha neked ezek a dolgok nem kellenek, az tökjó csak akkor tudj következetesen német mondani. Hisz bmikor "ráderőszakolhat" bmi mást, drogot, akármit. Azt is hagynád? Na ugye h nem kéne.
2014. szept. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ne legyen bűntudatod, nem kötelező ilyeneket csinálni, de most legalább kipróbáltad és tudod, hogy nem kell többet csinálnod :)
2014. szept. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ettől ne legyen bűntudatod. Átestél egyfajta tűzkeresztségen, és kiálltad a próbát. Sokkal könnyebb lesz ezután visszautasítani cigit, vagy piát, hisz tudod, hoogy milyen is az, és azért nem kérsz belőle.
2014. szept. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!