Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van/volt még valaki hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van/volt még valaki hasonló helyzetben? Változhat ez? Hogyan?

Figyelt kérdés

26 éves leszek.

Sose bírtam az egyedüllétet, és általában ha véget ért egy kapcsolatom, viszonylag hamar találtam mást. (Nem pótlékot, mert ha valaki iránt nem vonzódom, úgysem működik sokáig.)

De amióta véget ért az utolsó kapcsolatom, egyszerűen nem.

Többen próbálkoztak, tetszettek is, de ahogy pl eljutok valakivel akár egy csókig, vagy a felém irányuló érzéseiről beszél, bepánikolok, és menekülőre fogom.

Pedig vágyom egy kapcsolatra, jó lenne szeretni valakit, de nem tudok. (Testi kontaktusoktól is tartózkodom, pedig nem voltam ilyen soha.)

(Kiegészítésként még annyi, ami érdekes az egészben, hogy szakítások után eléggé kiborultam, iszonyatos hiányérzet, napokig nem tudtam enni, sírógörcsök. Én szerettem az utolsó exem, de ezek itt valahogy elmaradtak.)



2014. jún. 8. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
:(
2014. jún. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 WheneverYouWant ***** válasza:
Szívesen kielemzem veled a helyzetet... Az első amire gondoltam az utolsó mondatokból hogy a megszokott lezárási "ceremónia" elmaradt tehát lehet hogy magadban nem zártad le azt a kapcsolatot... Szerintem ebben az irányban kellene keresni a hibát... fejtsd ki nekem a szakítást bővebben, hátha azzal előbbre jutunk.
2014. jún. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Távkapcsolat volt, mert külföldön dolgozik.

És megcsinálta, hogy hazajött, nekem nem mondta el, de tudtam.

Üzenetekre nem reagált (direkt.)

Berágtam, egyértelműnek tűnt, hogy részéről ennyi volt, megalázva éreztem magam. (Facebookon töröltem azt, hogy vele vagyok kapcsolatban, a reakció az volt, hogy tiltott.)

Ezután közvetlen váltottunk pár üzenetet, csak szitkozódott, aztán lerázott.

2 nap múlva már magát okolta, hogy egy szemétláda, stb. De konkrét dolgokat nem tudok.

Azóta volt, hogy rám írt, hogy sokat gondol rám, nem tud elfelejteni,

2014. jún. 8. 20:19
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg 1x felhívott, hogy találkozzunk, mert itthon van, de végül semmi nem lett belőle.
2014. jún. 8. 20:21
 5/7 WheneverYouWant ***** válasza:

Ennyi akkor beigazolódott amire gondoltam... nincs lezárva a kapcsolat... NEM mondta ki senki a végszót.

Csak azt tudom mondani szívem minden együttérzésemmel hogy vedd a lapot... A távkapcsolat egy amúgy sem működő dolog...

Ráadásul látható a helyzeten hogy Ő már feladta...

Az meg hogy ezek után még keresni akart hogy megbánta meg magát szidta az olyan számomra mintha valaki beleugrik egy szakadékba de esés közben még kapkod össze vissza hogy hátha meg tud kapaszkodni valamiben...

Ne legyen igazam... nem ismerlek titeket.. nem láttam a kapcsolatotokat... ez csak a véleményem ami hirtelen jött elő a kérdés és a leírtak alapján... lehet találgatásnak is nevezni. Talán majd valaki megerősít ebben az elméletemben.

Összegezve és a kérdésedre válaszolva: Az az oka annak hogy nem volt meg nálad a szakításos "rituálé" és az az oka annak hogy nem tudsz új kapcsolatot létrehozni hogy nem zártad le a régit...

2014. jún. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én aznap felfogtam, hogy vége, nem volt illúzióm arról, hogy ebből lesz még valami, mert tudom, hogy nem.

Nem mondom, hogy már nem gondolok rá, de pont a távolság (meg még van 1-2 dolog), amiért nem kár.

De ennyit másokra is gondoltam, sőt, a többi intenzíven megviselt.

Csak ha valaki közeledik hozzám, akkor egyszerűen olyan, mintha meg akarnának fojtani, ha azt mondja valaki, hogy kezd szeretni, szintén fullasztó érzést érzek.

2014. jún. 8. 21:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Who cares?
2014. jún. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!