Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem valtoztathatok meg soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem valtoztathatok meg soha egy ilyen pasit?

Figyelt kérdés

Rengeteg pasi akar velem jarni, kavarni, viszont nekem csak o kell. Viszont az utobbi idoben kiderult rola, hogy komolytalan, parkapcsolatok teren is, nem igazan voltak komoly kapcsolatai az utobbi idokben.

Nekem evek ota tetszik, es anno en is bejottem neki, viszont ugy erzem, hogy meg mindig tetszem neki. Neha ugy nez ram, mint egy olyan pasi, aki valami utan vagyakozik.

Az elejen meg azt hittem, hogy azert, mert nem kaphat meg, viszont az utobbi idoben ugy erzem, hogy tenyleg nem vagyok szamara kozombos.

21L


2014. szept. 19. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
:-)
2014. szept. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megprobalhatod. Szerintem meglehet. De akkor ha o is akar egy komolyat.
2014. szept. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%

"...komolytalan, parkapcsolatok teren is, nem igazan voltak komoly kapcsolatai az utobbi idokben..."

"...Neha ugy nez ram, mint egy olyan pasi, aki valami utan vagyakozik...."

Vajon mi után vágyakozik, és vajon csak rád néz így?

2014. szept. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!