Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van velem? Ugye csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? Ugye csak kepzelodok? Segitseg!

Figyelt kérdés
Most mentem kilencedikben. S mindenki nagyon jo fej, 4 sorban helyezkednek el a padok, szoval ket padtarsam van. Jobb oldalomon a baratnom s a masikon ult egy fiu, de csak az elso napon. A masodik napon, nem ult mellettem senki, esetleg a legszelen egy lany, aki elment a kovetkezo oratol fogva egy masik padhoz, s akkor lattam, hogy mellettem egy fiu ul, s mellettea szelen meg egy masik. Szep lassan ismerkedunk a mellettem ulo fiuval akinek nem szeretnem elarulni a nevet, tehat mondjuk, hogy... Marknak hivjak. Nahat, neha meg kerdezi tolem ezt azt, mint pl."Mit mondott a tanarno?"(diktalaskor) meg ilyesmik. Azt furcsalom ebbe a fiuba, hogy nem bunko senkivel, nagyon kedves. Tehat a napok ugy telnek el, hogy ezt azt kerdezi tantargyokkal kapcsolatosan tolem, vagy megkerdezi, hogy mit csinalunk a mellettem ulo baratnommel amikor irunk valamit, szokott erdeklodni errol arrol, jo, ez hulyeseg volt, mert mindenkivel ilyen :). Neha szokott ora kozben nekem kommentalni a tanarokrol, vagy mond vicces dolgokat, hogy alig tudom tartani magamban a rohogest. Mind ez, nagyon rendben van, de ugy par napja azt eszleltem fel, hogy a kozeleben olyan furcsan erzem magam, mintha felnek, olyan bizonytalannak erzem magam... Olyan viselkedesem van mint amikor valakinek tetszik valaki, s felek bena lenni, talan olyankor a jarasom is bena, ha megyek elotte. Ez van szuneten, de ha peldaul beszelgetunk akkor nyugodtabb vagyok, mintha egy regi ismerossel beszelnek, s jol erzem magam a tarsasagaban. De az is zavar, hogy par napja akaratom ellenere, mind a fejemben jar,es olyan fura erzes fog el amikor latom, hogy beszelget egy lannyal meg egy masikkal akik, mondjuk, hogy a nevuk Orsolya es Alexandra. Ezekkel, foleg "Orsolyaval" nincs valami jo kapcsolatom, valami nem stimmel, de nem is ismerunk egymast... na de mindegy... de visszaterve az elobbi temahoz, olyankor amikor beszelget veluk, mindig olyan furcsa erzes jar bennem, foleg Orsi fele iranyul... tegnap is, amikor mentem haza, pont ott alltak ahol en kellett menjek, s udvariassagbol koszontem nekik, de nem tudom, szerintem nem is figyelhettek ram, mert kacagtak, de abban a pillanatban ugy ereztem mintha Orsi engem rohogne ki. Akkor olyan osszetortnek ereztem magam, csalodottnak, nem tudom miert. Es ujbol meg ujbol fog ez az erzes amikor latom oket egyutt. Nem tudom, hogy mi van velem. Vagy sokszor az is van, hogy vagy tul sokaig nezem Markot, vagy nem merek ranezni, s mindig csevegek a baratnommel. Vagy ma, kiderult, hogy mindkettonknek tetszik ugyanaz az egyuttes, akkor nem volt tobb mondani valom, csak arra emlekszem, hogy ki voltam pirulva, es vigyorogtam mint egy hulye, hogy a baratnom azt hitte, hogy rajta vigyorgok. Fura ez az egesz. Vagy ha veletlenul hozzam ert Mark mindig olyan volt mintha kirazott volna a hideg. Nem tudom mi tortent velem. Megbolondultam? Nem letezik, hogy szeretem, ez tulzas lenne ennyi ido alatt, meg tetszeni sem tetszhet (bar mondjuk nem nez ki rosszul), nem.. lehetetlennek tartom ezeket. Maximum vonzodas lehet, de annyi, semmi komoly, ugye? Vagy az fogott meg benne, hogy olyan kedves es hogy hozzam szol (balga vagyok fiuk tarsasagaban, meg ha valaki ram nez, kiraz a hideg, fura vagyok a fiuk tarsasagaban, mert hozza vagyok szokva, hogy mindig szivattak, mindenutt...) talan ez? Vagy mi a fene? Segitsetek legyszi! Elnezest kerek a hosszu szovegert, de csak itt tudtam leirni mindezt, nem tudom el mondani senkinek, es most felszabadultabb is vagyok, miutan ezeket leirom. Varom a valaszokat es bocsanat a helytelen irasert, egy kicsit faradt vagyok.

2014. szept. 19. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
ain' nobody time fo dat
2014. szept. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Te most fiu vagy lany vagy?
2014. szept. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel tetszik neked a fiú. Beszélgess vele ugyan úgy és majd alakul.
2014. szept. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
lany
2014. szept. 19. 22:25
 5/8 A kérdező kommentje:
Elso, akkor hogy volt annyi idod, hogy megird a mondokadat? :)
2014. szept. 19. 22:26
 6/8 A kérdező kommentje:
Harmadik, es mi van ha csak ez az egesz egy hulyeseg? Hiszen egy hete ismerem csak
2014. szept. 19. 22:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség. Barátnőmbe 4 nap alatt beleszerettem. Azóta is együtt vagyunk.
2014. szept. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most jót mosolygok, hogy ez is elmúlt... csak kár, hogy még rosszabb ez a mostani helyzet.. na mindegy...
2014. dec. 30. 04:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!