Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú az osztályból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú az osztályból de aki régen tetszett ha az meglátom a másik olyan közönbös lesz számomra és ha csak simán rá gondolok semmi mi a baj velem?

Figyelt kérdés
2014. szept. 19. 18:48
 1/2 anonim válasza:
Nincsen semmi baj, velem is volt hasonló, hogy nem tudtam "eldönteni". De aztán sikerült, mert az a srác, aki régen tetszett, bunkó volt, nem köszönt (nem is beszéltünk). Az osztálytársam meg akkor jött át hozzánk, tehát alig ismertem, de nagyon kedves volt (még most is az). Neked is ezt javaslom, el kell dönteni belső alapján. :)
2014. szept. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jó csak az van hogy mikor tetszett én neki nem de most fordítva van nem értem a fiúkat
2014. szept. 19. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!