Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én már csak maradék vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én már csak maradék vagyok?

Figyelt kérdés
A korombeli srácokat nem érdeklem, csak nálam fiatalabban, 18 körüliek próbálkoznak néha napján, akiknek még mindegy, csak nő legyen és lassan 40 felé járok, akiknek meg már mindegy. Ezek szerint én csak egy maradék vagyok?
2014. szept. 20. 00:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
És most tőlünk mit vársz? Menjünk és szedjünk fel ? :D
2014. szept. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Lehetnél kicsit pozitívabb, és talán jobban észre vennénk.

A külsődet nem ismerem, de az sem jelent semmit. A legnagyobb bálnának is akad, ha elég magabiztos, és erőt, szexiséget sugároz magából.

És a legszebb nőnek sem lesz senkije, ha csak depizik egész nap.

2014. szept. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is kicsit pozitívabbnak kéne lenned... Én is 22 éves lány vagyok, és per pill nincs senkim... De nem vágok eret egyből... Vannak napok amikor kicsit nehezebb elviselni az egyedüllétet, de ettől még nem kell feladni... Előbb-utóbb mindenki talál magának vkit :)
2014. szept. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!