Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim azt mondta, hogy gáz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim azt mondta, hogy gáz, hogy a menzán ott szoktam hagyni pár falat kaját, meg a maradék tartárt. Azt is mondta, hogy csúnyán díszítem fel a desszertet. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2014. márc. 29. 15:40
 1/7 anonim válasza:
A desszerteset nem igazán értem, de embere válogatja, hogy kinek mi tetszik :), De az elsőben igaza van. Nem illik otthagyni az ételt. :/
2014. márc. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Afrikában meg éheznek...
2014. márc. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Afrikában nem fognak kevesebbet éhezni attól, hogy a kérdező nem eszik többet annál, mint amennyire szüksége van...


Mondd meg a barátodnak, hogy nem vagy te konyhamalac, aki azután is tömi magát, hogy már jóllakott, csak mert még van a tányérján. Ha meg elhíznál, akkor ő lenne a legjobban felháborodva.

2014. márc. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm kérdező, ezen most jól nevettem :D
2014. márc. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha már nem vagy éhes, nem kell enned attól hogy van még

ez nem gáz

2014. márc. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Költőnő? ***** válasza:
Tök mindegy, mi illik, annyit egyél amennyi jól esik.
2014. márc. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mr. Truth ***** válasza:
Ez szakitóok lenne nálam is valószínűleg... Hogy merészeled...? -_-"
2014. márc. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!