Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell egyéjszakás után a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell egyéjszakás után a pasinak azt hazudnia, hogy majd keres?

Figyelt kérdés

Ez egyrészt parasztság, másrészt meg ugye nem tudhatom, hogy örülne-e neki, ha írnék neki vagy ő is csak azért kamuzta, mert ez szinte kötelező...


Konkrétan egy srácról van szó, szex nem volt csak petting, sokat beszélgettünk, elvoltunk, aztán ugye elköszönésnél a "hát akkor majd beszélünk" .


2014. szept. 20. 18:21
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Okos vagy utolsó.


Most ezt az értékrendes dolgot mire is mondod...?


Látom volt értelme feltenni a kérdést, egy értelmes válasz se jött.

2014. szept. 20. 18:31
 12/24 fahéjas Alien ***** válasza:
Nyilván nem te irányítottál, mivel kicsit sem érdekled és nem keress... nem kell hozzá sok agykapacitás, hogy ezt valaki felfogja.
2014. szept. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Ez ma reggel történt, nem is gondolnám, hogy délután már keresnie kellene...-.-
2014. szept. 20. 18:34
 14/24 anonim ***** válasza:
39%

Kedves kérdező, amilyen értelmes a kérdésed, olyanok a válaszok is, mire számítottál? :)


De te biztos jobban tudod, hogy mi hogy van, hiszen te már dugsz is, nagy lány vagy :)


Neked felesleges bármit is kifejteni, mert nem vagyunk egy szinten. Neked jó odalenn, csak azt nem értem, miért akadsz ki a hazugságon, nonsense :D

2014. szept. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 fahéjas Alien ***** válasza:
44%

OMG..

Az ilyenek miatt terjed az általánosítás, hogy hisztisek egytől egyig a nők...

Te amúgy magadnak is hazudsz? akkor duplán ne csodálkozz rajta, ha átvernek.

2014. szept. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de neked mi bajod van? Nem vagyunk egy szinten? És egy kérdésből leszűrted az agyi kapacitásomat ? Hát tényleg nem vagyunk egy szinten.


Igen, nagylány vagyok szerintem a 25 évemmel...Nem ma kezdtem.

2014. szept. 20. 18:39
 17/24 anonim ***** válasza:
Jól tudod, ez bevett szokás, h ezt mondják, de ha mindketten tudjátok... Akkor nem kell ezen fennakadni. Viszont írtad, h ez reggel történt - honnan veszed h nem fog keresni?
2014. szept. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Tényleg nem értem a problémátokat :O Miben hazudok magamnak ? És azért vagyok hisztis, mert próbálom védeni magam ?? Gratulálok.
2014. szept. 20. 18:39
 19/24 A kérdező kommentje:
Nem veszem sehonnan, hogy nem fog keresni, lehet, hogy fog. Csak én nem biztos, hogy ezt meg akarom várni, gondoltam írok neki én, de mivel egyéjszakás után mindenki benyögi ezt a "majd beszélünk"-öt, nem tudom, hogy szeretné-e. Ezért lenne jó, ha őszinték lennének elköszönéskor. Megtenné egy "szép napot!" vagy "minden jót!" és máris nem gondolkodnék ilyeneken, mert tudnám mi a pálya.
2014. szept. 20. 18:42
 20/24 anonim ***** válasza:
Most komolyan mit mondjon, "a soha viszont nem látásra!"?
2014. szept. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!