Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha meghalnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha meghalnátok az éjszaka, majd reggel felébrednétek egy vadidegen ember testében?

Figyelt kérdés

Meglennének az emlékeitek a régi életetekről és a halálotokról is de erről az emberről és az életéről semmit nem tudnátok, csak annyi derülne ki róla igen hamar, hogy családja van (akit ti nem ismertek), valami normális, átlagos munkája (amihez egyáltalán nem értetek), sok barátja (szintén idegenek), stb.


Mihez kezdenétek egy ilyen helyzetben?


2014. szept. 21. 00:16
 1/9 anonim ***** válasza:
4%
hát ha van családja, akkor biztos van valami asszonya is. tehát első dolgom lenne hogy kipróbáljam, milyen dolog az a szegz :D 19/f
2014. szept. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

#1

Ez nagyon lúzeres volt. :/ Újra! :D

19F

2014. szept. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elmennék a temetésemre
2014. szept. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#2 na ne mondd, nyilván nem véletlenül volt az :D első voltam.
2014. szept. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

90 évesen nagyon örülnék neki.

aztán szemrevételezném,hogy miféle helyzetbe kerültem.

ha hasznos és érdekes,akkor maradnék és átvenném a helyét némi változtatással,ha nem,akkor lelépnék.

ha gondolkodtat ez a téma,akkor az intruders 2014es sorozatnak ess neki.

erről szól.

több 1000 éves szemétládák csinálják ezt,hogy áthelyezik a tudatukat fiatal,vagy fiatal felnőtt emberekbe,miután az addig használt testük megöregszik.

abban azt csinálták,hogy a kiszemelt nevére íratták minden ingóságuk,ami összegyűlt az évezredek alatt,aztán leléptek az új testben otthagyva a családot meg mindent.

2014. szept. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#4

Ez tetszik. :D

2014. szept. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyforma %-on vagyunk. :/

:D

2014. szept. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kevesebbet papíroznék:)
2014. szept. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kideríteném ki ő, kik az ismerősei, és megpróbálnék élni, kicsit úgy mint ő, kicsit úgy mint én, hamár én meghaltam.
2014. szept. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!