Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézi le sok fiu-férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézi le sok fiu-férfi azokat a lányokat, akik szeretnek bulizni?

Figyelt kérdés

Itt nem azokra gondolok, akik hetente diszkóban rázzák magukat, mindig mással kavarnak, és kivakolva fotózkodnak a vécében, hanem az olyanokra, mint én.

Szinte minden hétvégén eljárok, nem "rendes" diszkókba, hanem inkább koncertekre, vagy romkocsmába, ahol zene is van, de lehet beszélgetni egy kancsó fröccs mellett, ismerkedni, zömében intelligens népekkel konforntálódni.

Mégis sokszor hallom, hogy egy lánytól visszataszító, ha sokat bulizik, van az északában. Szerintem pedig van varázsa, meg kikapcsolódni is jó így.

17L



2014. szept. 13. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert tudom mit csinál MINDEN lány a diszkóba
2014. szept. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mert a kvát lássa bennük.. mondjuk, ha látsz egy részeg alakot, akkor nem az jut eszedbe, hogy mennyire szánalmas ?
2014. szept. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2: nem feltétlenül...inkább arra gondolok, hogy jól érzi magát. Persze, ha nem talajrészeg, ami velem nem gyakran fordul elő. De szerintem van bája az alkoholmámornak.
2014. szept. 13. 21:13
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Én inkább pont azokat nézem le akik nem csinálják ezt, halál unalmasak. Na meg azt hallották hogy ez rossz és persze el is hiszik.
2014. szept. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Gyere át. Mindjárt kezdődik a buli. Lessz Metallica, Nirvana, AC/DC, és még sok jó. Gyere!
2014. szept. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
Egy diszkó,meg egy igényes romkocsma ég és föld:) Engem az jobban agasztana,ha egyfolytában otthon ül :D
2014. szept. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na igen, meg a házibulik jó zenével, jó időben a kertben.
2014. szept. 13. 21:16
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom, honnan szeded az információidat. A fiúk és férfiak java hozzád hasonló életmódot folytat, és ezt veszik természetesnek. Az itteni hozzászólásokra ne alapozz. Mi itt nagyon sokan gondban vagyunk az emberi kapcsolatokkal, szociális interakciókkal. Azért nem járunk ilyen helyekre, mert az számunkra nem kikapcsolódást, hanem óriási stresszt okoz.


Esetenként úgy tűnhet, hogy lenézzük azokat, akik ilyen életmódot folytatnak. Ez igazából nem egészen így van, csak könnyebb ezt kommunikálni a külvilág felé. Valójában vágyunk mi is arra, hogy ez nálunk is úgy működjön, mint az átlag, csak ezt nehéz beismerni, könnyebb támadó hozzáállást tanúsítani.


Emellett még sok esetben, bár csak magunknak valljuk be, de az ilyen aktív nők/lányok esetén úgy érezzük, hogy

1. ők néznek le minket

2. túl különbözőek vagyunk

3. nem vagyunk "méltók" hozzájuk.


És itt megint csak az kerül elő, hogy egyszerűbb negatív véleményt megfogalmazni, mint a saját hiányosságainkat beismerni, hiszen az előbbi vállalható a "nyilvánosság" előtt, az utóbbi pedig nem.


Ezt mindig tartsd észben valahol belül, de csak magadban. Ezzel "visszatámadni" nem fogsz tudni, csak segít abban, hogy ne tulajdoníts túl sok jelentőséget a dolognak, és nyugodtan élhesd az életed úgy, ahogy szeretnéd.

2014. szept. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én azért nézem le őket mert rosszak velem sokszor megbántanak,beletaposnak a lelkembe mert rosszak a testi adottságaim.Alacsony vagyok és kicsi a péniszem.


De vannak olyanok is akik önbizalomhiányosak alapból vagy nem nzének ki jól és nem jut nekik és mivel ők a szüleiken kívül nem kapnak senkitől szeretetet csak átbaszásokat ezért beléjük költözik a sötétség és elfogják kezdeni utálni másokat és valójában saját magukat is mert ezek többnyire magukat is utálják amiért ilyenek.Így lehetséges olyan mélyre is süllyedni,hogy veszélyes bűnözővé váljon az illető.

2014. szept. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert mi bombatestű 18éves szüzeket keresünk, akik egyből fekszenek, és még egy sört se fogadnak el :D Persze ilyen lányokat csak discoba keresünk, ezért is mondjuk az ottani lányokra hogy r!bancok, mert Ők nem felelnek meg a mi igényeinknek :) 23f
2014. szept. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!