Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vehetném rá apámat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetném rá apámat, hogy a barátom nálunk aludhasson?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk már gyerekek. Apám soha nem engedte egyik barátomnak sem, hogy nálunk aludjon. Ész érvekkel sem lehet meggyőzni, mert elkezd puffogni és megalázóan beszélni velem. Én tisztelettudónak tartom magam, nem erősködöm, de mostmár itt az ideje, hogy elfogadja hogy felnőttem. Mit gondoltok? (20n,21f)

2014. szept. 21. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Mond azt hogy terhes vagy és már nincs mitől féljen, ha attól fél hogy szexeltek is az ott alváskor.
2014. szept. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Mond ezt "tudod apu, az Ikeában most tök olcsók a bababútorok..."
2014. szept. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ez eléggé furcsa,mert már régen felnőtt vagy.

De ugye nem azért nem engedi,hogy nehogy nemi életet élj?

Inkább az lehet,hogy nem szereti az idegeneket a lakásában.Nagyon magának való ember?

2014. szept. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Apám nagyon érdekes ember. Nagyon szeret engem meg a hugomat, és tudom hogy mi vagyunk számára a legfontosabbak. De mégis, ha odajutok nagy ritkán, hogy legyen egy normális kapcsolatom, nem örül neki. Vagyis nekem ez jön le abból, hogy soha nem engedi hogy itt aludjon az aktuális párom. Pedig egy normális, tisztességes párom van jelenleg, tiszelettudó, udvarias. Apám is csípi. De hát mégis így viselkedik. Felkapja a vizet, és elkezd ordítozni, ha szeretnék a barátommal tölteni egy darab éjszakát, mivel alig tudunk találkozni. Nekem egyetem, neki munka reggeltől estig.
2014. szept. 21. 11:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem értem az ilyen szülőket. Sajnos az az idő régen elmúlt, amikor nem illett együtt aludni házasság előtt. Nem lehet, hogy ő még így gondolja? Vagy szerinte nem való, hogy ott a húgod is, nálad meg ottalszanak? Próbáld meg megérteni a gondolkodását, és abba beleillő érvekkel meggyőzni. Sok sikert! :)
2014. szept. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!