Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18/F vagyok anyámmal és a 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18/F vagyok anyámmal és a 10 éves hugommal lakom együtt. Hogyan vehetném rá anyámat hogy a barátnőm átjöhessen?

Figyelt kérdés

nem túl jó a kapcsolatunk, mert sokat dolgozik és most váltak el apámmal amit mindig rámfog... nem nagyon mertem eddig bemutatni se a barátnőmet de már nagyon szeretnénk együtt aludni. Náluk nem lehet az apja miatt.

Attól parázok hogy azt fogja mondani, szó sem lehet róla mert itt a hugom is aki rá fog jönni hogy szexelünk...

Nem tudom hogyan oldjuk meg, a barátnőm szeretné megismerni anyámat, de mivel nem túl jó a kapcsolatom vele félek hogy rosszul kezelné hogy idehozom őt.. mindig azt mondja hogy nem itthon kellene lennem hanem dolgoznom kéne..de jövőre jelentkezem főiskolára ami meg nem érdekli


2014. júl. 16. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne rögtön az együtt alvással kezdj.. Először is mondd el, hogy van barátnőd, akit szeretnél neki bemutatni. Esetleg hozd fel azt, hogy mi lenne, ha meghívnád valamikor ebédre, utána délután nálatok lenne még, aztán hazamegy este. Anyukád megismerheti, láthatja, hogy értelmes lány, esetleg a húgoddal is kialakíthat valamilyen jó viszonyt a barátnőd. Aztán ha pozitív volt a visszajelzés, később felhozhatod az együtt alvást is.


Egyébként mi a gond a lány oldaláról az apukával? Tiltja az együtt alvást, vagy problémás ember?

2014. júl. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a barátnőm 17, de az apja úgy kezeli mint ha örökre az ő 10 éves kislány maradna, amikor megtudta hogy járunk, meg akart keresni engem és megverni
2014. júl. 16. 10:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez szomorú :( Akkor ott tényleg nem lehet változást elérni semmilyen módszerrel. Egyébként azt akartam még kérdezni, hogy a húgod veled egy szobában alszik, hogy mindenképpen szembesülnie kell a szexelésetekkel, vagy mi van?
2014. júl. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!