Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 30 éves pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 30 éves pasi vonzónak találhat egy 15-16 éves tinédzser lányt?

Figyelt kérdés
2014. szept. 21. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze!
2014. szept. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyilván nincs ellenére a hamvas,friss pipihús!
2014. szept. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 30 évesen biztos nem foglalkoznék egy ilyen fiatal lánnyal. De lehet én vagyok a konzervatív. -.-' 20/F
2014. szept. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak nem te vagy a tinilany?
2014. szept. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ohó de még mennyire,engem is bámulnak a vén pedofilok,még az 50-esek is,pedig nem vagyok nőies alkatú(apró mellek,keskeny csípő).

Undorítóak.

15L

2014. szept. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha egészséges mentalitású, akkor nem! Egy egészséges férfi ebben a korban az ilyen idős lányokban nem a nőt, hanem a gyereket látja, legyen testileg bármilyen fejlett is... 3-4 év múlva már inkább, de az esetek többségében akkor is csak szexuális vonzalomról beszélhetünk.
2014. szept. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Erről most az jutott eszembe, hogy idősebbnek tűnök a koromnál... 23 vagyok de 30-nak néznek néha. Aztán megnézek egy fiatalabb lányt, mondjuk 16-17 körül, no nem akarok tőle semmit, de megnézem... és általában azt hiszik, hogy mit akar ez a 30-as pasas... :D
2014. szept. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze tetszhet neki! De megdugni csak akkor akarná ha a farka kicsi és a saját korosztalyaban nem érvényesül vele.
2014. szept. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
barátomból tudok kiindulni. az unokahúga pont 15 éves, és bőszen posztolgat képeket fb-ra az osztálytársaival. barátomnak nemhogy nem jön be ez a korosztály (kislánynak tartja őket), de konkrétan szánalmasnak látja a többséget. 15 évesek, de a smink, öltözködés miatt legalább 25-nek kinéznek. ez nem vonzó, inkább nevetséges a számára. szerintem egy egészséges 30-as férfi nem a nőt látja egy 15 éves kislányban.
2014. szept. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!