Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két féle szerelem?

Figyelt kérdés

Van egy lány,1 éve vgyunk jóba. Addig csak egy éjszakás kalandjaim voltak, fél évig nagyon jóba voltunk (nagyon tetszett). Mindig ellentmond nekem, anyáskodni akar felettem, és ez idegesít, meg izgat is, de szeretek vele veszekedni meg vele lenni.Olyan ártatlan és fiatalabb 2 évvel, mint én. Mikor elhivtam valahova, vagy azt mondta, hogy talán, vagy h ő olyan helyekre nm jár. Elég jól elrontottam a dolgokat, mert féltékenykedett és elegem lett. 3 hónapig nem beszéltünk.de nem birtam sose békén hagyni. rájöttem, hogy szeretem. nnem mondtam meg neki, ő se mondott semmit sose arról, h mit érez. összejöttem egy másik lánnyal, akivel minden jó, szeretkezni is szoktunk, nagyon helyes , testzik. mikor találkozok emevvel a lányal rájövök, hogy hiába vagyok párkapcsolatban, lehet, hogy vele nehezebb lenne, de őt szeretem. nem teljesedhetbe ez a szerelem, mert sok velem a baj, ő meg megakar változtatni.

lehet, hogy mind kettőt szeretem vagy a másik azért vonz, mert nem lehet az enyém?



2014. máj. 1. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, h az eszedre vagy szívedre hallgatsz-e.

Melyik hiányzik? Kire gondolsz többet? A szerelmet nem lehet összekeverni.

Csak ne hülyítsd mindkettőt, kérlek..

2014. máj. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a két nő egy lenne, az lenne számodra a tökéletes partner. Na most vagy keresel olyat, aki megtestesíti ezt az ideálisat, vagy kipróbáljátok a poliamorit.

Esetleg maradhatsz az egyikkel, de a másik hiányozni fog.

2014. máj. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
arról van szó, h tudom, h ki hiányozna, az első lány, akivel nehezebb, aki nem hagyja annyiban a dolgokat, de ez a baj is, hogy az komolyabb lenne, jobban szenvednék.és nt, hogy ő mit érez. de itt ez a másik akivel járok, vele kényelmes, nyugodt...
2014. máj. 1. 16:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Akivel most vagy, olyan típus volt az exnejem. 18 év után elegem lett abból, hogy én csak megmondtam a tutit, ő meg rábólintott. A második feleségem a másik csajra hajaz. Vele 12 éve vagyok, és sokkal izgalmasabb az életem. Persze ne hagyd magad megváltoztatni, csak a kisebb dolgokban.
2014. máj. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az a baj, h már suliba se járok be, ott hagytam és ő se áll velem szóba
2014. máj. 1. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!