Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sérteget ismeretlenül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sérteget ismeretlenül?

Figyelt kérdés

Nemrég beregisztráltam a twoo-ra, de már bánom. Folyton sértegetnek, beszólogatnak. Legutóbb egy kamuképes férfi ezt írta: Ne hidd magad olyan okos és szép nőnek, hiszen évek óta egyedülálló pic.saként vagy fent az összes társkeresőn, a helyedben elgondolkodnék miért, egy cirkusz az egész világ, baszni.való vagy te is.

2 hete vagyok egyedülálló, más társkeresőn nem voltam fent eddig, és nem értem miért írtak ilyet nekem.


2014. szept. 21. 13:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Mert egy idióta.
2014. szept. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Soha ne Nézd hogy mit mondanak hanem azt hogy ki mondja
2014. szept. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
mert osstoba
2014. szept. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Komolyan, mit vártál? Ez az internet. Az összes lelki sérült számára az egyetlen hely, ahol kiélheti magát, de még az átlagember is sokkal merészebb, tudván, hogy nem kell következményekkel számolnia. Nem fogod sokáig bírni, ha ennyire érzékeny vagy.
2014. szept. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Egyik barátnőm ajánlotta, mert ő rendes férfiakkal szokott beszélgetni. De én folyton csak bunkó emberekbe botlok. És nem értem csak velem ilyenek, vagy hazudott?
2014. szept. 21. 13:42
 6/12 anonim ***** válasza:
gondolom kisebbségi komplexusa van a mukinak, látja, hogy nem kaphatna meg, és akkor már inkább jól beszólt neked. vagy lehet, hogy van valami régi sérelme egy nővel, és hasonlítasz rá, azt hitte, te vagy az a nő.
2014. szept. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
évek óta társkeresőző nőről én sem gondolnék semmi jót.
2014. szept. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolso. Olvasd mar el rendesen a kèrdèst.
2014. szept. 21. 15:08
 9/12 A kérdező kommentje:
Èvek ota tàrskeresőző fèrfiakròl èn sem. Bàr kèt hèt alatt ezt nem tudhattam meg.
2014. szept. 21. 15:09
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

a vége lemaradt ,nem szoktam ilyen kérdéseket végig olvasni,mert minek.....


hát biztos beképzeltnek tűntél a szemében,közben meg sehol semmi,őszinte úr meg elmondta.Vagy összekevert valakivel,biztos sok ilyen van.

2014. szept. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!