Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ad sok rendes pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ad sok rendes pasi külsőleg magára?

Figyelt kérdés

Nem kellenek a macsó, menő pénzescsávók akik mindenféle tré szöveggel etetik a csajokat és egy menetre hajtanak.

Direkt rendes pasit keresek és tényleg van is pár.

viszont azt nem értem hogy sok közülük miért hanyagolja el magát. nemrég pl. megismertem egyet, vmi borzalmas szakálla volt, de a személyisége tetszett. finoman megemlítettem neki hogy szerintem tök helyes lenne ha leborotválná. erre teljesen kitért a hitéből hogy őt olyannak kell elfogadni, amilyen és ő a metal zenét szereti és ehhez neki feltétlen kell a ronda szakáll.

akkor kb. rájöttem miért nincs csaja 5 éve. pedig ez olyan semmi dolog, még csak nem is azt mondtam hogy ronda szakállal, csak hogy jó lenne nélküle. nem teljes életmódváltásra bíztattam, na mindegy.

aztán volt egy másik, akinek a fél élete a gép előtt tellt. engem ez se zavart mert jó fej volt. viszont az igen hogy soha nem volt képes kimosni a bakancsát. -.-

magyarán bűzlött a lábbeli mint a görény.

és ismerek olyat is aki tök helyes lenne, de a legrondább szemüveget választotta ki ami létezett (nem a vastagsággal, hanem a keretével van gond, hogy borzalmasan áll neki).

van olyan akinek meg folyton zsíros a haja és még képes megemlíteni hogy 7 napja nem mosta meg. azt hittem lehidalok.

és ilyenekkel úgy elrontják a dolgot hogy hiába tetszenek belsőleg ha külsőleg taszítóak, ami ellen tehetnének.

ha én el tudok fogadni ilyen kis apró tanácsot ők miért nem? mert egyébként olyannak tetszenek, amilyenek, de az ápoltság akkor is fontos.


2012. febr. 2. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát én ezen marha jót nevettem :D:D:D

Van igazság abban amit mondasz kérdező :)


Szerintem igazából azért mert nincs kinek megfelelni. Nem foglalkoznak ezzel mert nekik jó úgy ahogy van. :)


Nyugodtan keresgélj csak tovább, biztos találni fogsz olyat aki nem igénytelen. Vagy legalábbis olyat aki nem ilyen szinten az :D



21F

2012. febr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak egyetérteni tudok, ezekre a dolgokra oda kéne figyelni. Szerintem sokan nincsenek is tisztában vele min kéne még javítani, mert nem látjuk magunkat kívülről. Én meg szoktam fogadni a tanácsokat :)
2012. febr. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hm, neked hogy esett volna, ha a randi után felhív a srác, hogy "voltaképp egész helyes lány vagy, tetszenél is, de azonnal vágasd le a hajad 10 centisre, mert ő csak úgy szereti"...?
2012. febr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ket resze van szerintem a dolognak:


1. A neveltetesben es szocializacios folyamatokban kell keresni a hibat. Magyarul: nem tanitottak meg, hogy rakjon rendet maga korul, tartsa tisztan a ruhait, cipojet, mosson fogat/hajat/labat, tisztalkodjon rendszeresen es hozzaszokott ahhoz, hogy ezeket esetleg a kelletenel kicsit jobban elhanyagolja. A szemelyes higienianak azert van egy bizonyos szintje, ami elvarhato.


2. A szakallra es szemuvegre kulon reagalnek: ez olyan dolog, amiben nem biztos, hogy elvarhatod a masiktol, hogy valtoztasson rajta. O szakallal erzi jol magat, igy szokta meg es csak azert mert mondjuk neked jobban tetszene borotvaltan, nem biztos, hogy o ugy erzi, hogy a kedvedert meg kellene valnia a szakallatol. Ez a szemuvegre is igaz, neki lehet, hogy eppen az a keret tetszik es csak a te kedvedert nem fog masikat valasztani.

Persze ha mondjuk szerelmes lenne beled, vagy mar parkapcsolatban elnetek, akkor lehet, hogy jobban elfogadna a tanacsaidat, vagy igyekezne a kedvedben jarni a kulso megjelenesevel is az adott srac, de igy nem gondolja ugy, hogy valtoztatnia kene csak azert, mert te azt mondod.


En is azt mondom, hogy keress olyan fiut, akivel jobban passzoltok egymashoz.

2012. febr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert mi pasik nem vagyunk ilyen felszínesek, és a külsőségeknél fontosabbnak tartjuk a személyiséget.
2012. febr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nehéz megválni a szakálltól, olyan mintha egy második pénisz lenne. :(
2012. febr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
gondolom nő vagy! ennek ellenére kivételesen egyet kell értsek veled, sokaknak nincs túl kifinomult ízlése. ugyanakkor érthető, mert alapvetően úgy sem kellenek senkinek...
2012. febr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

hát ő szeretett volna velem párkapcsolatot, de támadásnak vette. nem erőltettem de hát így nem voltam hajlandó vele járni.

biztos bennem is van hiba hogy nem vagyok elfogadó vagy nemtudom, de hát egyszerűen annyira csúnya volt az a szakáll :D

2012. febr. 2. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!