Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen számotokra az ideális...

Milyen számotokra az ideális pasi, lányok? Külsőleg, belsőleg. Kort is írjatok!

Figyelt kérdés
2014. júl. 18. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Kívül: Magas (min. 185 cm), sötét hajú, sötét szemű, tetoválás és piercing is jöhet, de fültágító semmiképp (nem akarok átlátni a pasim fülén!), a többi nem érdekel.

Belül: kedves, humoros, intelligens (min. nem sík hülye), nem zárkózott és "tutyimutyi".

2014. júl. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Külsőre... legalább velem egy magasságú (170 cm), normál vagy max közepesen izmos testalkatú, férfias kiállású/megjelenésű, semmiképp sem hosszú/raszta/extrém hajjal rendelkező, lehetőleg világos szemű, mindenképp világos bőrű (nem szeretem sem a kreol, sem a szolis srácokat). Max 1-2 piercing/tetoválás ha nagyon akarja elfér. Az öltözködés nem érdekel különösebben, csak ne úgy nézzen ki, mint egy csöves. + szép száj és kis borosta előny

Belsőre... humoros, kedves (legalábbis velem), megértő, többnyire határozott, hűséges, őszinte, közvetlen, valamilyen szinten kötelességtudó, tudjon udvarias és tisztelettudó is lenni. Olyan ember, aki ki tudja mutatni az érzelmeit, de mégsem akaszkodik rá a másikra folyton.

20/L

2014. júl. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Külső: nincs konkrét ideálom,de nagyon szeretem magas szőke/világosbarna hajú, kék/zöld/szürke szemű pasikat. :) pl. Marco Reus bármikor jöhetne :D

[link]

[link]

[link]

[link]

175+ cm

Testalkat: vékony,izmos,átlagos,husis (nem a szélsőséges esetekre gondolok)

Az arc nálam nagyon fontos!Anélkül nem tudok vonzódni egy sráchoz!(Nem feltétlenül a szépfiúkra gondolok,bejönnek a karakteres arcúak is,sőt!)

De ez nem azt jelenti hogy aki nem így néz ki azzal nem állok szóba. :)



Belső: Itt nagyon nagy elvárásaim vannak. :D

-hagyjon nekem ,,teret" ,utálom mikor mindig tudni akarja hogy mit csinálok,tehát ne nyomuljon 1000-rel

-ha tetszik valami rajtam,vagy amit csinálok,azt dicsérje,szeretem ha dicsérnek. :D (Természetesen ugyanezt visszakapja.)

-legyen kicsit bújós

-legyen ötletes minden téren,tehát mindig meg tudjon lepni valamivel

-legyen állatszerető

-ne legyen TÚLSÁGOSAN bulizós (itt arra gondolok hogy nem áll ki másból mint a vedelésből és mindegyik hétvégéjét végigbulizza.)

-lehessen vele beszélgetni,hallgasson meg ha valami bajom van

-ne legyen ,,páwa" ,,swag" meg egyéb sz*r

-lehet kicsit érzelmesebb

-legyen humora,tudjon nevetni

-legyen hűséges és odaadó


Röviden ennyi. :D

2014. júl. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Külső:

-Legyen nálam magasabb - nyugi srácok, ez nem nagy kihívás, tekintve hogy 161,5 cm vagyok:)

-A hosszú göndör haj a gyengém ( úgy kb vállig, kicsit váll alatt), de ha nem göndör az se baj, csak kellemes plusz. Csak ápolt legyen lehetőleg. A WCkefefej és a kopsziság nem nyerő. Nem mondom, hogy nem tudnék beleszeretni olyan frizurájú srácba, de nem keltené fel egy könnyen az érdeklődésem.

-Legyen átlagos, vagy kicsit vékonyabb alkata. A kondib_ziság kiábrándító számomra. Viszont határozottan nem hátrány, ha látszik hogy sportos.

-Bejön, ha egy srác nem a hűdenagymenő SWAG divatot követi. Annyi lenne a kikötésem, hogy ne szakadjon már le róla a cucc és méltóztassék övet hordani. Véleményem szerint cink ha az illető a térdén hordja a gatyát.

-Ápolt körmök.

-Rendszeresen mosson fogat és ha itt tartunk már meg is fürödhet.

-Helyes, ha egy fiú pirulós:))


Belső :

-Legyen rendes és közvetlen, jó ha sokat mosolyog:)

-Legyen véleménye a világról és ezt vállalja is fel.

-Tudjon összefüggően beszélni és ne legyen eget rengető kihívás számára egy értelmes mondatot összehozni b+ és g_ ci nélkül.

-Legyen toleráns másokkal.

-Ne azzal próbáljon raj gyereknek mutatkozni, hogy másokat a földbe tipor. Ez az egyik leggusztustalanabb dolog az én álláspontom szerint.

-Ne legyen nőcsábász. Elég nehéz olyan srácban megbízni, aki 2 hetente cserélgeti a barátnőjét. Ugyanez a kategória, ha minden lányka csapja a szelet, csak hogy növelje az egóját, ileltve elcsábítsa egy-egy menetre.

-Ne legyen részeges. Oké-oké f asza cucc a sör, de kiábrándító tud lenni ha az ember szívszerelme a cipőnkre hány ( még ez a jobbik eset). Magyarul csak mértékkel:D

-Ne legyen otthon ülős, nyitott legyen a szórakozásra, de szintén egy bizonyos határon belül.

-Ne a szexet tartsa a kapcsolat mozgatórugójának.

-Ne próbálja beosztani az időm és ne ő mondja meg hogy milyen pólót vegyek fel. Persze ez kölcsönös lenne, én se korlátoznám őt.


Jelenleg ennyi jut eszembe.

15/L

2014. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4# Buta megszokás, már 16 vagyok:)
2014. júl. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Barna haj, kék szem az abszolút kedvencem, de igazából mindegy, csak hosszú haja ne legyen. Legyen 175cm-nél magasabb, átlagos testalkatú. Nem szeretem az izmos pasikat, de duci se legyen. Tehát az a szokásos, értitek.:D Ne legyen olyan, mint a mai nagymenő pávagyerekek... Ne hordjon rózsaszín cuccokat.

Legyen megbízható, hűséges, türelmes, kitartó(utolsó főleg az ismerkedési időszakban). Ne legyen felvágós vagy irigy. Jó pont, ha humoros és nyitott is. Ne cigizzen! Éreztesse velem, hogy szeret. Ja és ne legyen antiszoc. :D

17/L

2014. júl. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
180 cm miért számít magasnak egy férfinál? nem voltatok még más országokba ?
2014. aug. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Wow, 4-es! Nagyon szimpatikus, hogy ilyen tudatos vagy ennyi idősen. Én ezt meg sem közelítettem 16 évesen. :)

Néhány dolgot "lopok" a saját listámra.

2014. aug. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!