Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ennyire kiszámíthatatlan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire kiszámíthatatlan?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel gyakran írunk meg minden és szoktunk találkozni is és elég kedves meg minden. Mindig ő szokott rámírni skype-n is, de mostanában valahogy megváltozott. Nem ír rám, és valahogy közömbös velem, holott eddig úgy tűnt, akar valamit. Kérlek segítsetek, hogy mit csináljak!

2014. szept. 21. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem akart tőled valamit, csak nem lépett valamiért. Most meg szerintem azért nem ír, mert már nem vagy a képben, nem érdekled őt már annyira. Vagy esetleg már más tetszik neki.
2014. szept. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mindig ő írt rád téged meg nem is érdekelt gondolja, de én még képlee se láttam h ezt ki lehetne számolni
2014. szept. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem az, én is ráírtam volna, de mindig ő volt az első aki írt. ahogy felmentem, rögtön írt rám.
2014. szept. 21. 18:53
 4/4 kittigris válasza:

Vagy már nem érdekled, vagy ez csak egy taktika tőle, hogy mennyire mész utána, ha ő nem keres téged.

Ne tegyél le róla, legyél vele kedves, ha nem változik pár napon belül semmi, akkor kérdezd el miért van ez, mondd el, hogy miért zavar.

2014. szept. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!