Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék kiszámíthatatl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék kiszámíthatatlan egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:

ne mindig legyél a nyálas jófiu


legyenek ötleteid

elmenni valahova

csinálni vmi érdekeset


legyél kicsit elérhetetlen


ne mondogasd naponta 100x szeretlek

2011. nov. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
egyszer légy Gizi, máskor Géza. Meglásd, össze-vissza fog zavarodni!
2011. nov. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Perfectrush ***** válasza:

legyenek ötleteid - Toljad tele tetkóval meg piercingekkel az intim dolgaidat.

elmenni valahova - de úgy, hogy ne szólj és meg ne találjon a párod!

csinálni vmi érdekeset - Egykerekű biciklizni a sztrádán egy lazaccal a szádban éjjel.


legyél kicsit elérhetetlen - Mássz fel a szekrény tetejére.


ne mondogasd naponta 100x szeretlek - Főleg, ha egyedül vagy.


Na szerintem kb. így nem csak a kapcsolatban, de sok más ember számára kiszámíthatatlan tetteket vihetsz véghez!

2011. nov. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Változtasd meg 2 naponta a nevedet. :) Amúgy meg, matek példák legtöbbje kiszámítható, miért akarnál különcködni? Csak a 0-k kiszámíthatatlanok... ;)
2011. nov. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én 10 éves kapcsolatban vagyok ilyen. A titok: kettőt előre, egyet hátra. Ha érted, menni fog! :-)
2011. nov. 28. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!