Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baráti ölelésnél ti megszoktát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baráti ölelésnél ti megszoktátok érinteni vagy simizni a lány fenekét?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó lánybarátom és nagyon ritkán találkozunk,ma délután ment haza és amikor búcsúzkodtunk adtam neki puszit és átöleltem őt,simogattam a hátát és hozzá értem a fenekéhez (hát remélem nem haragszik érte) Együtt töltöttük az egész hétvégét,tanulni is csak tegnap este tudtam filmezés után.Amúgy csak baráti viszonyba vagyunk.17/f

2014. szept. 21. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem szoktam :D
2014. szept. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De amúgy nem hiszem, hogy haragudna, hogy hozzáértél véletlen :)
2014. szept. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 RRR ***** válasza:

a hátát igen

a

fenekét nem

véletlen se:DDD

2014. szept. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért haragudna ? Ha tetszik a csaj, van esélyed elmélyíteni a kapcsit.Addig függő, de az ilyen "barátságok" előbb-utóbb valamelyik irányba lenyitnak..

Amúgy meg finoman hárított, eltolt volna !

2014. szept. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha nem kever le egy baromi nagyot akkor lehet. :) Amúgy általános szabály, hogy intim testrészt nem érintünk engedély nélkül. Nem fogom felsorolni melyikeket.
2014. szept. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az már nem baráti... :D
2014. szept. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van olyan barátom, aki megfoghatja a fenekem, mert tudom, hogy poénra veszi, és amíg nincs pasim, nem is zavar. Utána azért már nem hagynám szerintem.
2014. szept. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!