Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pengézek miatta. Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pengézek miatta. Nagyon szeretem!?!

Figyelt kérdés
Már 9 hónapja jártunk, mikor váratlanul elhagyott.. 3 hétig könyörögtem neki, hogy jöjjön vissza, de semmi. Nagyon szomorú vagyok miatta, ezért elkezdtem pengézni. Tudom, hogy nem rz a legjobb mód bármire is -.- de nagyon szeretem és nem akarok alkoholista lenni miatta.. Találtam valakit, aki nagyon kedves és egy a gondolkodási módunk, ugyanazokat szeretjük, jól elhülyéskedünk még a házasságot is kiirtuk, de mégsem szeretem csak hülyéskedünk. Folyton a páromra gondolok.. Tudtok mondani valamit? (tudom hogy nem tartozik másra.. de nya..)

2014. szept. 21. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kérd meg a szüleidet, vagy egy tanárt, a háziorvost, hogy vigyen el pszichológushoz.
2014. szept. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mi az a pengézés?
2014. szept. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Előző: gondolom vagdossa magát, hogy felfigyeljenek rá.

Kérdező, szedd össze magad. Picsogásból nem élünk meg.

Hány éves vagy? Milyen nemű?

2014. szept. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja, az ilyenért nem kár. Majd elfertőződik, aztán le kell vágni a karját.


Aki hülye....

2014. szept. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Ereid / Karod vágdosása pengével
2014. szept. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem éri meg emiatt szenvedni.

Szóval inkább hosszában vagdosd magad, jó mélyen. Semmi szükség a világnak ilyen életképtelenekre. Ellentmond az evolúciónak.

Mindenki jobban járna.

2014. szept. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Nagyon gyakori ***** válasza:

Azonnal fejezd be ezt a butaságot. Pengéket kidobni a kukába. Most!

Válaszolj, ha megvolt.

2014. szept. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A többieknek igaza van.. Inkább mélyebre kéne vágnom. De az ereimet soha. (nem önsajnáltatás képpen irom)
2014. szept. 21. 20:38
 9/11 anonim ***** válasza:

"Tudom, hogy nem ez a legjobb mód bármire is" -- Nem, ezt nagyon rosszul írtad! Ez EGYÁLTALÁN NEM JÓ mód bármire is! Ne csinálj ilyen h*lyeséget és ne sajnáld magadat, hanem cselekedj! Próbálj meg továbblépni, most ráadásul itt van egy nagyon jó lehetőség is rá, hisz találtál valakit, aki passzolna hozzád. Legalább az esélyt add meg magadnak, még beleszerethetsz ebbe a személybe és elfelejtheted mellette azt a másikat!


Amúgy nekem az egészből nagyon az jött le, hogy még rohadt fiatal és éretlen vagy... vagdosás, na meg ez: "még a házasságot is kiírtuk" -- Persze, annyira értelmes és fontos dolog ilyet tenni facebookon, na de mindegy. A lényeg az, hogy majd te is komolyabb leszel - reméljük -, az idő is telik, és majd őt is elfelejted. Csak NE VAGDOSD MAGADAT!!!!

2014. szept. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Nagyon gyakori ***** válasza:
Igaza? Netes trollok véleménye alapján döntesz? Gondolkodj már:) Nyomás kidobni ezeket a vackokat, utána megkönnyebbülsz, hidd el. Ez az első lépés ahhoz, hogy a sarkadra állj, és végre a kezedbe vedd az életed. Majd megtapasztalod, mennyivel jobb érzés... Gyerünk:)
2014. szept. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!