Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, ha nem a férjemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem a férjemet szeretem?

Figyelt kérdés

Van egy lassan négy éves kislányunk. A férjem jó ember és jó apa., de valahogy... Csak élünk egymás mellett. Feladtam a munkám, csak azért hogy ne találkozzak azzal, aki így "beindított".

Több mint két hónapja nem láttam, beledöglök, csak az tartja bennem a lelket, hogy heti egyszer viberen beszélgetünk. Fogalmam sincs mit tegyek. Itt a két oldal: a családom, a férjem aki imád. A másik oldalon pedig ő. Szinte egymás gondolataiban olvasunk, bármiről el tudunk beszélgetni és kölcsönösen vonzódunk egymáshoz.


2014. ápr. 18. 08:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
24%
Válj el. Jó apa lehet válás után is, de így csak mindketten szenvedni fogtok.
2014. ápr. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
26%

Hagyd ott a férjedet és menj kurjantani a lovaggal!

Legyél igazi nő végre!

2014. ápr. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
31%

Hát táncolj, tombolj

ruhát kigombolj!

Táncolj,

ameddig úgy jó!

Táncolj, tombolj!

Magadra gondolj!

Táncolj!

Egy nő nem eladó!

2014. ápr. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
Az iránta érzett tűz is kifog aludni,amint nem tiltott dologról van szó.mindig a tilos kell mert izgalmas,amikor meg megkapod már nem is olyan izgi.maradj a seggeden
2014. ápr. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
49%

Egy újabb gyöngyszem arról mire képes egy unatkozó háziasszony. És még hogy beleéli magát a saját fantáziájába:D

Kérdező céloz meg egy papot, az még ennél is izgalmasabb helyzetet idézne elő, mint a Tövismadarakban.

Vagy legyen a gyönyörű testű erdész titkos vágyaid netovábbja, akkor sem fogsz uncsizni és izgalmas lesz az életed.

Esetleg egy űrhajós..? Mert én épp az vagyok.

2014. ápr. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%

Sztem unalmasnak találod a mindennapjaidat. Férjed dolgozik, te otthon vagy a gyerekkel, nem tudsz kivel beszélgetni és itt van ez a férfi, akiben látsz még vmi újat és szívesebben beszélgetsz vele. Amint írtad, hogy a férjed imád, gondolom te is imádtad, azért is van egy közös gyereketek. Sztem próbáld még meg a férjeddel egy kicsit feléleszteni a kapcsolatodat, ha látod rajta mennyire szeret, nem lesz nehéz.


Másrészt azért egy kicsit durva, hogy hetente egy olyan férfival beszélsz, aki nagyon "beindított" téged. A férjed egyébként tud róla??


És hidd el, a másikkal sem tartaná soká ez a rózsaszín köd, aztán pedig újra jönnének a szürke hétköznapok, a családod szétmenne és lehet , hogy megbánnád.

2014. ápr. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
66%
Azért anyukaként ne akarj már tiniként viselkedni! - ha elmúlt a szerelem, akkor sem úgy kellene intézned, hogy más férfival titkos beszélgetéseket folytatsz.... persze, ő most izgalmas, mert tiltott gyümölcs, szegény párod meg mit sem sejtve imád, dolgozik értetek... szerinted ez így jó? ezt érdemli? Legyél annyira bátor, hogy elé állsz, elmondod mit érzel...ez nem teszed, mert kényelmes így? vagy miért is? Ha menni akarsz, lelked rajta, mással is megesett már, de ez így gusztustalan ne haragudj!
2014. ápr. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
93%
Ugyanez lenne azzal a pasival is. Szülsz egyet neki is, és kezdődik újra.
2014. ápr. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott a pancser férjedet a csak kolonc gyerekkel együtt, (boldoguljanak ahogy tudnak!) hiszen te szerelmes vagy. Semmi más nem érdekes, csak az, hogy a (pillanatnyi!!) nagy Ö-vel jokat baccatok!
2014. ápr. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező szerintem is maradj a seggeden.
2014. ápr. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!