Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor tetszem neki vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszem neki vagy nem? Lent bővebb

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban, aki nagyon tetszik és "elvileg" én is tetszem neki. Egyszer beszéltünk egy rövidet facebookon, de csak a szokásos unalmas beszélgetés : hello mizu hogyvagy...stb. Mivel egy suliba járunk, elég gyakran látjuk egymást de semmi. Nemrég volt valami esemény amit az iskola csinált, és arra elment ő meg egy-két osztály társam akik tudták hogy, tetszik nekem, és talán én is neki. Rákérdeztek, de a fiú csak annyit mondott hogy: nem tudok róla semmit és egyáltalán nem tetszik. Mikor ezt megtudtam legszívesebben kirohantam volna a suliból valami messzi helyre. Csak az a helyzet, hogy néha vannak olyan pillanatok amikor egymásra nezünk a folyosón és minden leáll és elhalkul és csak egymást lessük:Dd Egyszer volt olyan hogy pár lány a suliból megkérdezett hogy tényleg tetszik-e nekem de azt mondtam hogy nem, hisz nem az ő ügyük de igazából a válaszom igen lett volna. Szóval akkor lehet hogy mégis tetszem neki, csak hazudott az osztálytársaimnak mert zavarban volt? Véleményeket szeretnék kérni tőletek:(
2014. szept. 21. 19:18
 1/2 anonim válasza:
lehetséges h hazudott. A fiúk nem szokták szétkürtölni az érzéseiket. Szerintem beszélj vele személyesen kettesben
2014. szept. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet,persze :)
2014. szept. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!