Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ti ezt elviselnétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti ezt elviselnétek a barátnőtöktől, vagy nagyon nagy baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Önbizalomhiányos vagyok, olvastam valahol hogy ilyenkor jó lehet felírni egy lapra a jó tulajdonságokat, mellé a rosszakat. Elkezdtem, most tartok 44 rossznál és 2 jónál, szóval elég súlyos helyzet..

Barátom persze azt mondja tökéletes vagyok és jól nézek ki és stb, de eddig nem sikerült neki hinnem :(

20 éves vagyok, egy éve vagyok vele, ő az első ember az életemben akiben tényleg megbízok, kiskoromban elég sokat bántottak és cikiztek, nagyon megmaradt, zárkózott vagyok. Próbálok változni, és nem vagyok folyton "depis", legtöbbször jókedvű vagyok, de néha kijön rajtam az önbizalomhiány miatt a rosszkedv, és akkor nagyon sok szeretetre és vigasztalásra van szükségem.

A barátom mindent megtesz értem, és tökéletes pasi szerintem, nagyon szeretem és ő is engem, de attól tartok, ehhez nem lesz örökké türelme :(

Fiúk, nektek nagy probléma egy önbizalomhiányos barátnő? Meddig tartanátok ki mellette?


2014. szept. 21. 22:55
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Igenigen, próbálom magamra erőltetni néha, hogy bátrabb legyek, barátom haverjaival már tök jól kijövök, először velük egy társaságban is csak ültem csöndben. Meg egyetemen egyre több emberrel beszélgetek. Ilyen téren fejlődök :)
2014. szept. 21. 23:18
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha kinyilsz fele, es engeded, hogy segitsen, akkor szerintem nem lesz para, meg imponalhat is neki. De fontos, hogy ne orold magad, hagyd hogy szeressen, es legyel nyitott a valtozasra.
2014. szept. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

2 jó az már elég lehet,

jól kinézés külsőre + varázspunci :P

2014. szept. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Az általad leírtakból egyértelmű, hogy szeret a pasid, ez már önmagában elég ok az önbizalomra. Ami a külsőd illeti, ne zavarjon, hogy kicsik a melleid, a kis mellek sokszor izgatóbbak mint a nagyok. Más lánynak is van narancsbőre és pattanása is. Senki sem hibátlan, szóval fel a fejjel. Egyébként aranyos és szerény lánynak tűnsz.


23/f

2014. szept. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 vorarlberna ***** válasza:
A kérdésekre válaszolva, nem gond az önbizalom hányos barátnő, fejlesztünk a dolgon együtt, már 7 évnél tart. Rengeteget elértünk. Szóval sok kitartás, és szeressétek egymást gyerekek!
2014. szept. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 PearlDiver ***** válasza:

Szereted a barátodat? Ugye nem nézed hülyének?

Ha nem nézed hülyének, hidd el neki, amikor azt mondja, hogy jó, értékes és szép vagy.

Ha nem hiszed el, az elég önző dolog! Ugye nem akarsz önző lenni?

Egyébként meg elmehetnél pszichológushoz is, vagy pszichodráma csoportba.

2014. szept. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
:D de ha a melleid ennyire zavarnak akkor inplantátum... :D /5ös vagyok még mindig/ de nem látom ennek okát, mert van egy szerető társad akinek így is tökéletes vagy, a fogaidat is csak beképzeled gondolom nem vagy vámpír :D , és úgy mutathatod ki hogy szereted hogy olelgeted meg csókok meg hasonló módon és hogy mondod , de légyszi írd meg ezt a 44 rossz 2 jó istádat nagyon kíváncsi vagyok de gyanítom hogy ebből több mint a háromnegyede totál alaptalan hülyeség :D és el kell tudodnod magad fogadni olyannak amilyen vagy mert attól vagy az aki , nem pedig marika néni a szomszédból :D és mindenen lehet változtatni, de tényleg mondjuk a melll meg a fog elég pénzigényes dolog, szóval ott az önmagad elfogadása jobb lenne, de tényleg mindenen lehet ha akarsz :)
2014. szept. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!