Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másoknál is így van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknál is így van?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel ahogy telik az idő egyre kevesebb témáról tudunk beszélgetni facen vagy telon vagy bárhol , de ha együtt vagyunk ugyan olyan jó minden . Ez szerintetek miért lehet?
2014. szept. 21. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ez a probléma azóta ütötte fel a fejét mióta a kedvesem kiment külföldre.A távolság megtette a dolgát.Erre ráment egy különben irigylésre méltó szerelem.Maholnap teljesen idegenek leszünk egymás számára.Én már élni sem akarok mert kín szenvedés minden másodperc.Vigyázzatok ide NE jussatok!
2014. szept. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Addig örülj :) Személyesen sokkal jobb :) Lehet barátnőd olyankor másokkal is csetel és azért...
2014. szept. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
gondolj bele. ha együtt vagytok, akkor sem beszéltek minden óra minden percében. illetve nem 24 órában vagytok együtt (nem laktok együtt), ahogy kivettem. ugyanígy neten sem lehet mindig mindenről beszélni, csak ott feltűnőbb. ezzel nincs probléma, amíg élőben minden rendben van. én pl alig-alig írok neten, mert többségében telefonon van alkalmam netezni, és utálok pötyögni rajta. élőben mesélek el mindent barátomnak.
2014. szept. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi nagyon sok mindenről tudunk beszélni. Van, hogy semmilyen dolgokról beszélünk, van, hogy hülyéskedünk, vagy gyakorizunk, vagy esetleg komolyabb témákba folyunk bele. 85 ezer üzenet facebookon. Ezért lenne jó, ha a mai fiatalok művelődnének, mert nem tudnak miről beszélni.
2014. szept. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!