Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy ide a legszutyokabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy ide a legszutyokabb, legalja, defektes nők járnak, akiknek nem nagyon kell adni a véleményükre, mert szerencsére nem a "többséget" képviselik?

Figyelt kérdés
2014. szept. 22. 02:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Nem igazán. Szerintem a legszutyokabb nők most a saját hányásukban fekszenek mattrészegen valami szórakozóhely mögött szétkúrt seggel.
2014. szept. 22. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
89%
Nem igaz. Aki ilyet kérdez már önmagában hiányában van az intelligenciának...
2014. szept. 22. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ezt miből gondolod?
2014. szept. 22. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Igaz ! Saját kézből tudom
2014. szept. 22. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"Nem igazán. Szerintem a legszutyokabb nők most a saját hányásukban fekszenek mattrészegen valami szórakozóhely mögött szétkúrt seggel."


http://www.youtube.com/watch?v=YAQ3gG51Aa0

2014. szept. 22. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan is. Én nem érzem magam annak. Meg ismerek még olyanokat, akik szintén nem tartoznak ebbe a kategóriába.
2014. szept. 22. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdem, mert nagyon elborzadnék és elszomorodnék, ha úgy gondolkodnának és olyan véleményen lennének egy csomó témáról a való életben is, mint itt.

Mert ott nem ezeket tapasztalom. Vagy én vagyok a vak, vagy akkor ott nem merik elmondani, hogy mi is jár valójában a fejükben.

2014. szept. 22. 04:14
 8/14 anonim válasza:
Hogy lehet egy norol ezt mondani... en a legkevesbe sem vagyok ilyen, megis szakitottaak velem is :) ha gondolod beszelgethetuk is aztan rajossz ,hogy a latszat neha csal;)
2014. szept. 22. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

Igaz, hogy ide a legszutyokabb, legalja,drogos ittas részeg "Férfiak " járnak, akiknek nem nagyon

kell adni a véleményükre, és kérdésükre :-o :-P :'( :-P

2014. szept. 22. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%

Én is elég sokszor elszomorodom, aztán rájövök, hogy az intelligens pasik nem ide járnak valószínüleg, persze biztos van kivétel...És ilyenkor megfogadom, hogy nem is jövök el ide többet, úgysem számít az itteniek véleménye semmit, mert nem normálisak..Csak aztán meg elkezdek unatkozni ugye...


22L (Egy valóban szép lány és nem, nem küldök képet, magamtól is el tudom dönteni)

2014. szept. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!