Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmmel és a csaladjaval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel és a csaladjaval voltam nyaralni horvath kempingben, csakhogy ez nudista kemping volt . Voltatok mar ilyen helyen?

Figyelt kérdés

Most voltam eloszor bnommel nyaralni, igy utolag belegindolva eleg fura volt a helyzet. Mert h vaterjat muterjat premierplanban lattam:)

Ok ilyrn csalad , bnom mondta ok mindig ilyen helyen nyaralrak naluk ez hagyomany. Nem is volt annyira gaz, bar kezdetben altt a pölò de hozzaszokik az ember, senki nem csinal ebbol nanapgapy ugyet. Egyik delben azonban szerelmeskedni volt kedvunk rs mivel delben a, tobbiek ugyis mennek kajalni mi bementunk a lakokocsiba.m Nagyban csinaltuk, en a fotelben ulve, rajtam lovagol, háttal nekem, mikor egyszercsak benyit anyosjelolt mert sebtapasz

kell neki. En meg ekkorat nem egtem,bnom leáll...mire az anyja

mondja miutan kivette a fiokbol a sebtapaszt már megyek is nem akarok zavarni. Bnom meg mint aki misem tortent lovagolt tovabb. Kesobb mikor kerdeztem , mondta h anyukaja a legjobb bnoje mindent megbeszelnek, látta mar maskor is szexelni...nem csinalnak belole nagy ugyet.

Van aki nudista csaladba el vagy vannak ismerosei ?


2014. szept. 22. 13:31
 1/6 csabika1971 ***** válasza:
100%

Nudista családban lazábbak az erkölcsök, nem találtam a sztoridban semmi meglepőt. Hacsak azt nem, hogy hajlandó voltál ilyen feltételekkel elmenni velük nyaralni.

Más részt helyírásra meg még gyúrj egy kicsit, mert nagyon gáz, pedig nekem sem az erősségem.

2014. szept. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Telefonról sajnos elég nehézkes írni.

Csumi

2014. szept. 22. 13:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
igen, nálunk ez mindennapos,semmi probléma.
2014. szept. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Ha ijedtedben lekonyult volna, akkor anyuci segített volna felszopni? :DD Érdekes család.
2014. szept. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi is nudista család vagyunk, de azért szex közben, szándékosan nem nyitunk rá egymásra. Ők pár fokkal lazábbak.

Ha már megszoktad, át fogod látni, hogy van ennek jó oldala is. Mert nem kell szégyenkezni, titkolózni.

Mondjuk a helyedben megkérném őket, hogy legközelebb legalább kopogjanak ilyenkor. Mert ugye ez azért mégis csak máshogy intim.

2014. szept. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi is (többgenerációs) nudista család vagyunk.

Teljesen természetes dolog a meztelenség, legyen az vej, após, anyós, meny vagy unoka (stb).

Nem szoktunk nyilvánosan szexelni, és nem zaklatunk senkit ilyenkor, de ha - mint a kérdező írja kötszerért - bármikor bemennénk bárkihez még ha szexel is. Biztos nem lenne harag emiatt.

2017. okt. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!