Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik az egyik tanárom, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az egyik tanárom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy rengeteg ilyen jellegű kérdések vannak,de azért én mégis kíváncsi vagyok kinek mi a véleménye erről.Nos,egy felnőtt tagozatra járok,és idén kezdett el tanítani az egyik tanár,aki szinte az első pillanattól kezdve megtetszett,de félek bármit is tenni,tudom hogy nem helyes,de úgy érzem, hogy muszáj őt megismertem..hogyan tegyem?Vagy mit tegyek? 26/L

2014. szept. 22. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
hát van valakije?
2014. szept. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vagy felejtsd el, vagy inkább várd ki hogy vége legyen, mert tényleg nem helyes egy tanárral kapcsolatba kerülni míg tanít téged.. van valakije egyébként?
2014. szept. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A tanár hány éves?

Egyáltalán nincs gond ezzel, elég koros vagy a komoly kapcsolatra, és talán bizarrul hangzik, de szerintem romantikus is a sztori...:-)

2014. szept. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor már nem annyira romantikus ha vége a lángolásnak, de még mindig tanít az adott tanár... szerintem akkor már elég kellemetlen a szitu. nyilván elég felnőtt a kapcsolat kialakításhoz, de megint más lenne ha olyan tanár tetszene neki aki nem tanítja.
2014. szept. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom,hogy van-e valakie vagy sem..és ő 32 éves.
2014. szept. 22. 16:26
 6/8 A kérdező kommentje:
És igen,éppen ezért nem merek lépni,mert ha esetleg nem úgy alakulnak a dolgok, akkor elég kellemetlen lesz a helyzet utána.
2014. szept. 22. 16:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Pipansd le!
2014. szept. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindketten jócskán felnőttek vagytok. Mi az akadály?
2014. szept. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!