Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak köztetetek megereszkede...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak köztetetek megereszkedett, lógó mellű sorstársak?

Figyelt kérdés
Fiatalabb és idősebb, nem feszes cicijű sorstársak, elfogadja a párotok, férjetek ezt az adottságotokat, mit tapasztaltok, mennyire keseríti meg az életet, ha lóg az ember lányának cicije?

2014. szept. 22. 15:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Igaz én nem sorstárs vagyok de teljes mértékben elfogadom a párom úgy ahogy van!!
2014. szept. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Olyan amilyen mell az mell marad akkor is ha lóg akkor is ha feszes.
2014. szept. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
37%
kis spórolt pénz és lehet ezen segíteni ha nagyon zavar valakit, de különben ha nem olyan hátracsaphatós öregasszonyos akkor nem gáz, sőt van ami még jó is, de igazából szerintem az számít hogy kihez van hozzánőve :D
2014. szept. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Srácok, köszi a pozitív válaszokat, jól esik! De tényleg nagyon kiváncsi vagyok a lányok véleménényére is!
2014. szept. 22. 15:39
 5/27 anonim ***** válasza:
én sem vagyok sorstárs. de vannak lógó mellű barátnőim és a párjukat, férjüket nem zavarja egyáltalán. a nők túlaggódják az ilyesmit. persze én honnan tudhatnám, hisz nem rólam van szó...de vagyunk 1-2-vel olyan kapcsolatban hogy őszintén megbeszéljük az ilyesmit
2014. szept. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Amúgy mennyire durva?
2014. szept. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mennyire durva. Kinek mi a durva, természetesen. A pasim szerint meg kellene csináltatatnom, ami egyrészt drága, másrészt idgenkedem tőle, mert szerintem a természetes a legszebb.
2014. szept. 22. 15:58
 8/27 anonim ***** válasza:
4%
hát engem kirázna tőle a hideg,az fix.
2014. szept. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
én lecserélném a pasit azonnali hatállyal.
2014. szept. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Ha nem lóg nagyon nagyon durván, akkor egyáltalán nem zavar. Csak az a fő, hogy nagy legyen! :)
2014. szept. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!